Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A parommal 5 eve vagyunk egyutt. Egy 27 eves leszek, o 28. Hol is kezdjem... sehol sem egyezunk :D Se az agyban, se eletvitelileg, se felfogasilag. O 4 fal kozt szeret ulni, jatszani, elvan a kis vilagaban. Ho vegere elfogy a penze es ha en nem veszek neki energiaital es cigit, akkor veszekszik velem, hogy sajnalom ra a penzt. En sporolok, o nem. Ugyanannyit keresunk. Na a lenyeg, hogy ugy erzem, elvagyunk egymas mellett, persze ugy, hogy probalunk nem beszolni a masiknak. Ezt a kapcsolatot ugy kepzeljetek el, hogy van egy par es jo, hogy ott lakik veled valaki, akivel egyutt aludhatsz, hozzabujhatsz es megpuszilgatod es szeretheted. De ennyi. Nincs jovokep, nincsenek kozos programok, se semmi. Viszont nem csal meg. Es en ezt nagy szonak tartom. A mai emberek haaat... hajlamosak felrekacsintani. Szoval en probalok szetmenni, de amiket hallok a mai parkapcsolatokrol... lehet a mienk meg jo is :D Nem ut, nem csal meg es eleldegelunk, mint mami es papi az oregotthonban :D Ti lepnetek? Annyira megszenvedem a szakitasokat, mert en mindenkit csaladtagnak tekinttem, akivel volt kapcsolatom... az elozovel is, ha talalkozunk az utcan, en koszonok, o pedig nem. Pedig egykor nagy volt a szerelem ott is, mint itt is... aztan... ez lett belole. Meg egyszer eljatszani... fuhh... nagyon megszenvednem. Ti mit tanacsoltok? Azert elmegy ez a kapcsokat mai viszonylatokban vagy jobb lesz nekem egyedul? :)

2017. máj. 3. 23:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés, boldog vagy így?

Ha nem akkor lépj, mert megalkudni, feladni önmagad nem jó.

2017. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz? Mit gondolsz rosszul? :D
2017. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom... annyi minden kavarog a fejemben ezzel kapcsolatban. Es egyszer ezt gondolom, maskor azt. Nyilvan nem jo es masmilyen kapcsolatra vagyik az ember, de a kerdes, hogy lesz-e ettol jobb? Vagy kikapok megint egy olyan embert, akivel nem jovok ki es megint szakitas... szoval ez borzaszto... Olyan bizonytalan vagyok.... vagy meg sem? :D
2017. máj. 3. 23:50
 4/27 anonim ***** válasza:

lol hát ha nem tudod mit gondolsz, akkor biztosan igazan lehet :D mert a világ érthetetlen és így, aki tudja az csakis tévedhet...


amúgy meg. mit akarsz? mi fontos neked? azt tudod? jaaaa.... és azt, hogy érted, hogy az ágyban se? nincs szex vagy csak unod? vagy nem megy. amúgy meg lépj le :D

2017. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
En tudom, hogy mit akarok es hogy o mit akar. Ezt le is irtam, hogy teljesen kulonbozunk egymastol. En nem akadalyozom ot, hiszen csak ul a gep elott, cigizik es eszik. En azert sokkal tobbre vagynek. Gondolhatod... kirandulas, seta, neha beulni valahova. O mindig sirankozik, hogy nincs penze... de ha lesz, vesz playstationt.. vagy mit... szoval az erett felfogas messze all tole :D En szeretek menni nyaralni. Vagyis szeretnek, de o nem jon es en sem megyek. En most fogok venni autot. O pedig honap vegere nem jon ki... albit, kajat, haztartasi cokmokokat kozosen fizetjuk. Ugyanazzal a fizetessel vagyunk. Csak en vallalok plusz munkat is. Na mindegy... szoval... ez igy gaz. De akkor se ut, nem csal meg es elvagyunk :D Es sokaktol ezt hallom... nem tudom igy merjek-e lepni, ilyen parkapcsokatok hallatan vagy jo ez igy, ahogy van? :)
2017. máj. 4. 00:16
 6/27 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem ezt akarod, akkor ne csináld. Tetszene, ha így élnéd le az életed? És igen, ha változtatsz lehet megszívod. Ez ilyen. De lehet ez rádférne. Hogy kockázatot merj vállalni. És ha vesztesz, akkor onnan mész tovább. Vagy meghalsz :D mert megöl egy nagyon rossz :D de legalább akkor gyakoroltad, hogy milyen döntéseket hozni és azokra reagálni.


Amúgy szerintem ha anyagilag nem vagy túl jól, akkor nem annyira jó ötlet az autó, mert rohadt sokba kerül. Keress rá az interneten mennyi a fenntartási költsége. Meglepően sok. És alig ad valamit.

2017. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

"hiszen csak ul a gep elott, cigizik es eszik."


Na ezt kellene nagyon gyorsan megszüntetni. Olyan mentális

betegséget generálhat (nagy valószínűséggel), hogy csak

pislogtok utána. Arról nem is beszélve, hogy pl tönkrete-

szi az egészségét, lásd kevesebb mozgás, szem romlása.


Nekem a munkám az, hogy gép előtt üljek. 37 éves létemre

a szemem megromlott, nap mint nap rosszul vagyok, folya-

matosan fáj a fejem, a szemem, vérnyomásom és a pulzusom

ugrál. Lassan 2 éve ki sem megyek a házból (csak kórház/

orvos). Nem depresszió, nem mentális probléma, semmi i-

lyen, csak a szervezetem megkergült. Első év pokol volt.

Fejfájás ellenszere a fekvés, tehát mégjobban legyengül-

tem. Mivel keveset mozgok (ugye házon belül, csak a kert

van), így szépen jönnek rám a kilók is. 22-es csapdája.

A mozgás lenne az egyik gyógymód, viszont ha 50 métert

kell egyhuzamban sétálni, már szakad rólam a víz, ennyi-

re szétcsesződött az egészségem.


Ilyen jövőt szeretnél neki? Mutasd meg neki, amit írtam,

aztán gondolkozzon el, hogy mi is legyen vele.

2017. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Khm... edesapam autokkal foglalkozott es a mi csaladunkban sok auto van es "sofor" csaladbol szarmazom :D Ezen kivul autot is tudok szerelni es imadok vezetni... szoval en azert tisztaban vagyok mindennel ezzel kapcsolatban. Es nem azt irtam, hogy nekem nincs penzem. A baratomnak... irtam is, hogy mennek nyaralni is, beulni etterembe stb... de o neki se kedve, se penze. En plusz melot vallalok, o nem, mert "nem bir annyit dolgozni"... pedig egy munkshelyen vagyubk es egy a munkakorunk. Hja es haztartast is viszek :) Na szoval az energiam kifogyhatatlan es magyaran nem tart lepest velem. En azert szabadabb eletre vagynek egy parkapcsolatban, nem tunyulni... :)
2017. máj. 4. 00:31
 9/27 A kérdező kommentje:
Ot az egeszsege nem erdekli... nagyon csunya betegsege lett a tulsulya miatt, de a gyogyszert csak akkor szddi, ha elojonnek a tunetek. Utana napokig szenved. 2 fele gyogyszert is kellene szednie. Es tobben raszoltak, hogy most mar... eleg... egyszer volt olyan, hogy elkezdett mozigni, tartani a dietat, fogyott is latvanyosan. Ennek 3 eve kb. De se elotte, se utana nem fogyozott es elhizott. Engem soha nem erdekelt , de az egeszsege igen... a lustasaga miatt lett beteg. En pedig hizni nem tudok :D
2017. máj. 4. 00:35
 10/27 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a cikket pl. itt a csávó 60000-es havi költséget számol ki, amiben tényleg minden benne van:

[link]


Az évi 720.000 forint. Ebből beutazhatod európát egy év alatt, ha csak egy hátizsákkal mész, ami felfér a fapados gép utasterébe (tehát ha nem adsz fel bőröndöt). De ha neked ez az autó dolog ilyen szerelem féle, akkor az más. De ha csak annyi, hogy eljutni A-ból, B-be, akkor azért megéri átgondolni. Mert hiába spórolsz ügyesen, ha elfolyik más helyen.



Vissza a kérdésre: esetleg azt próbálhatod meg, hogy valahogy durván elkezdeni provokálni. Élezni a helyzetet. Szexuálisan is. Meg amúgy is. Valahogy felrázni ebből, mert amúgy lehet ez neki se olyan jó, hogy így elkényelmesedett(amit hetes is ír). Valahogy sokkolni, hogy ne tudja mi van. Hátha reagál erősebb ingerekre. Nem tudom.

2017. máj. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!