Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás fájdalom nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás fájdalom nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy nemrég találkoztam egy szép és intelligens lánnyal, elhívtam vacsorázni, mert ugyan már egy ideje beszélgettünk a neten, de nálam mindennél fontosabb a személyes tapasztalat. Mit nem mondjak, tényleg pozitív csalódás volt a lány, mert a való életben is szép és okos. A probléma az, hogy magamat ismerve, ha első találkozás alkalmával nincs meg az az apróság, az a valami, ami miatt az ember csak rá gondol és ő jár a fejében, hiányzik, ha nincs mellettünk, az az egyedi érzés, akkor nálam soha nem fog megjönni többé. Nem volt találkozás után, hogy hiányzik, vagy rá gondolnék akármikor is így tudom, hogy az én részemről barátságnál nem lesz több. A fő probléma, hogy ő viszont nagyon is kezdi beleélni magát a "kapcsolatba", de mivel nem szeretnék az érzéseivel játszani, ezért még ezen a héten elmondom neki, hogy ebből nem lesz több kettőnk között. A kérdés, hogy hogyan mondjam el neki,vagy mit tegyek, mert tényleg nem szeretnék fájdalmat okozni neki.

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 6. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén.Nyíltan.Egyenesen.
2018. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyenesen a szemébe, minél hamarabb. Vigyázz arra hogy nehogy megpróbaljon az érzéseivel zsarolni téged!
2018. febr. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minnèl előbb tedd meg,főleg ha Ő már igy beleéli magat.Az elején talán még neki is könnyebb lesz lezárni mint hetek múlva.


Mondjuk bennem első találkozáskor még fel se merül,hogy hiányozna.Egyszerűen jól éreztem magam... :)

2018. febr. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű , érthető, intelligens módon. Csak az első mondatokon kell túllenni, utána már könnyebb lesz.
2018. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tapintatosan, lényegre törően.
2018. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Tényleg így volt a legkorrektebb és "legegyszerűbb".
2018. febr. 9. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy fogadta?
2018. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A lehetőségekhez mérten jól. Már sejtette, hogy mi miatt szerettem volna beszélni vele, így talán emiatt is fogadta úgy ahogy. Minden jót kívántunk egymásnak és elköszöntünk.
2018. febr. 10. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!