Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert erzem ugy, hogy megcsalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ugy, hogy megcsalom az exem?

Figyelt kérdés

Nem volt hosszú kapcsolat (fel év), de en nagyon szerelmes voltam, azt hittem o is, de hirtelen egyik napról a másikra üzenetben szakított, arra hivatkozva, hogy nekem igy lesz jobb es nem érzi magát szerelmesnek. Eddig Oke, eleinte nagyon sokáig próbálkoztam nála, írogattam, találkozni hívtam közben meg folyton neten nyomoztam utana van e valakije. Aztán egyszer ezt megelegeltem, mert rájöttem, hogy mar nem érdeklem es minek teperjek utana. Töröltem magam a közösségi oldalakról, hogy ne nyomozgassak utana. Kapcsolati szándékkal nem ismerkedtem fiukkal, de voltak akik próbálkoztak, meg ugy is, hogy az elején leszogeztem hogy nem szeretnek most senkit, mert meg nem vagyok tul a volt baratomon es nem lenne tisztességes. Két fiu viszont ez utan is próbálkozott, azt gondoltak majd ok segítenek tul jutni. Nem történt semmi koztunk, az egyikkel egyszer elmentünk iszogatni, de ott sem történt semmi, csak beszelgettunk, másnap megis ugy éreztem mintha ezzel a találkozóval kb megcsaltam volna az exem. A másik fiu pedig sokszor ir, ossze is szoktunk futni. Tegnap ket arc puszival köszöntött (mint mindig) es pont arra jött a volt baratom, gondolom látta. Nekem utana olyan szinten buntudatom lett, hogy amint hazaertem sírni kezdtem es majdnem hánytam is. Pedig mar nincs közünk egymáshoz, valószínűleg nem érdeklem, de akkor miert erzem ezektől ilyen rosszul magam? Próbálom tudatosítani magamban, hogy mar nem akar semmit (hiába nem vagyok fent közösségi oldalakon, ha felakarna keresni feltudna). Szerintem reszemrol ez nem normális viselkedés. Adnatok valami tanácsot, hogy ez mi, miert van es mit tegyek ez ellen? Szakitasunk óta, ami kb 4 hónapja volt, nem történt mas fiuval semmi, de mar egy talalkozotol is rossz erzes lesz bennem. Az sajnos nem opció, hogy keressem fel az exemet, többször mar nem szeretnem előtte megalázni magam. De meg mindig nagyon szeretem es nem tudom, hogy mit csinaljak ezzel a helyzettel. Napközben lefoglalom magam, elvagyok, tehát nem depizek, megis ez van meg mindig.

20/L



2017. dec. 6. 09:39
 1/6 A kérdező kommentje:
(Az kimaradt, hogy a tegnapi ket arcra puszival is az volt a bajom, hogy elkezdtem tul gondolni, hogy biztos nem látta az egeszet es azt hiszi szájra puszi volt es biztos azt hiszi van valakim, közben valószínűleg nem is érdekelte)
2017. dec. 6. 09:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert még szereted. És azért is mert talán így van és reménykedsz..
2017. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom tudom, de azert negy hónap utan, főleg ugy hogy majdnem annyi ideje szakitottunk mar míg a kapcsolat tartott szerintem nem normális es mar valami kezdeni akarok ellene. Az is igaz, hogy hajlamos vagyok nagyon tul gondolni a dolgokat es egy szimpla sziaba bele látni ezernyi kimondatlan dolgot...
2017. dec. 6. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt a kapcsolatom, két hónapja szakítottunk. Ugyan ezzel az indokkal. Én is hajlamos vagyok túlgondolni. Tudatosan terelem el a gondolataimat. Ha eszembe jut, kb mindenről, olyanra gondolok ami még véletlenül sem emlékeztet rá. Pl. mit főzök másnap, mit fogok csinálni, mit kellene olvasni, vagy épp az edzőteremben mit fogok csinálni. Bármi amiről nem jut eszembe. Nehéz folyamat, és a tudatosság nagyon fontos. Főleg, hogy én is olyan ember vagyok, aki hajalamos belemerülni az önsajnálatba, és szó szerint addig kattogni ,míg rosszul nem leszek. Én mondjuk korábban meguntam, és önkontrollra szoktatom magam, amennyire csak tudom.
2017. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van ilyen nő?

de most komolyan..mint Te kérdező, hogy futsz a csávó után meg stb ?

Akkor eddig csak nekem voltak olyan barátnőim hogy totálisan lesz/*/rtak a szakítás után és éltek tovább az életüket?

Pedig soha senkit nem csaltam meg, más okok miatt mentek tönkre.

2017. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy még túl rajta. Ezen majd csak az idő tud segíteni.
2017. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!