Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Enyire mért kell aljasnak lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyire mért kell aljasnak lenni?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy barátnöm akivel közös melohelyen jöttem össze.Ittuk egymás szavait nagyon paszoltunk egymáshoz mindentéren legalábbis azt hittem.Azt mondta még egyik párját sem szerete igy mind engem meg minden tökéletes velem.Aztán egy nap hirtelen benyögte hogy már nem szeret.Semmi előjele nem volt a dolognak én nem vettem észre rajta semmit mindig vidám volt mellettem.Aztán pár nap múlva látom a facen a közösképeit az új párjával ausztriába.Nagyon szarul esett a dolog.Nem értem mért nem volt velem összinte hogy más miatt hagyott el.Enyi járt volna nekem.Én emiatt a lány miatt elköltöztem a melohelyemröl kirugtak miatta.És még sok mindent feláldoztam a kapcsolatunkért.Neki nem volt veszteni valója a szüleivel élt.És pont akkor dobodt mikor már szerelmes is voltam belé.De ugy érzem nem sokat jelentettem neki ha ilyen gyorsan mással tud lenni.Még a mai napig eszembejut még mindig szeretem pedig már 3 hónapja dobodt engem.
2018. febr. 6. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Elhiszem, hogy ez nehez es fajdalmas idöszak, de hosszu tavon jobban jarsz igy, hogy megszabadultal töle.


Aki ezt nem kepes öszinten a szemedbe mondani, attol valoszinüleg mas elethelyzetekben sem szamithattal volna többre.

2018. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanezt csinálta az expasim. Meh. Egy darabig persze rossz volt, azóta hálát adok az égnek, hogy kibukott milyen volt valójában, és megszabadultam tőle.

Idővel jobb lesz, nyugi.

Vannak féreg emberek, ezzel sajnos nem lehet mit csinálni.

N

2018. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen, akit "kissé" átbxnak... engem is, a páromat is, ismerőst is.


Gerinc sajna nem mindenkinek adatott. :(

2018. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, megszabadultál ettől a féregtől.
2018. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szexeltetek is egyutt, sokszor?
2018. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom. Fel a fejjel
2018. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!