Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen a haverom barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a haverom barátnője szakítás után?

Figyelt kérdés
A haveromnak folyton segít a csaj ha valami baja van? Ha nem szereti miért csinálja ezt? Állítólag nem akar már tőle semmit de így nem tudom hogy rá nyomuljak vagy sem

2018. febr. 7. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan csajjal soha ne kezdj, aki jóban marad az ex-szel, ha nem akarsz magadnak bonyodalmakat. Ilyen esetben marad a csak szex és ennyi te meg a felszarvazott egyén lennél csak. Sőt mondok neked valamit, ha egy csaj, akivel akarsz valamit és megemlíti az exet, azonnal szakíts meg vele mindent.
2018. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod azért segít neki mert érez iránta valamit? Nem csak azért mert sajnálja hogy minden nélkül ott hagyta?
2018. febr. 7. 17:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert ő azt mondta hogy sajnálja szegényt stb de már nem szereti, nem akar tőle semmit és hogy végleg vége van.Nekem ezt mondta
2018. febr. 7. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Hány èves vagy? Nőkben nem bizunk tanuld meg!
2018. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
26 a csaj 27
2018. febr. 7. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a "sajnálom" meg a stb. mellékvizes szöveg. Egy ex-et el kell engedni és kész, ha szakítás után még ugyanúgy foglalkozgatnak egymással ott az érzelmek még nem múltak el teljesen és bármikor újraéledhet még akkor is, ha már a te barátnőd lenne közben. Mint írtam ilyen nőkkel soha ne kezdj, aki nem tudja elengedni az exét.
2018. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ő sosem hívja? Csak ha a haverom hívja akkor segít neki
2018. febr. 7. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
lehetnek még érzelmek, nőként írom ezt, exszel a közeli hátam mögött.
2018. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mekkora tuskó vagy hogy a haverod volt csajára rámennél...
2018. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!