Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik ilyen? Inkább nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Inkább nők véleményére vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok volt egy 13 éves kapcsolatom.Meg pár rövidebb.De tavaly nyáron össze jöttem egy 20 éves lányal és ugy érzem most voltam elöször szerelmes.De sajnos csak 4 honapig tartott.Még nem szeretettem enyire nöt de elhagyott másért.Számomra mimdentéren tökéletes volt még nem éreztem senki iránt igy.Van még esélyem mást is igy szeretni vagy ez egyszeri alkalom volt az életembem.Most ott tartok nem érdekel más csak öt akkarom de ö már nem szeret.Én még mindig szeretem nem tudom mit tegyek pedig már 4 hónapja elhagyott de nem tud érdekelni senki.Mit tegyek.
2018. febr. 9. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esik, de hetente kiírni a kérdésed értelmetlen.


Beszélj vele, tisztázd a helyzetet, próbáld lezárni.

2018. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En sem szeretnek egy bo tiz evvel idosebb pasit. Szexre egyszer kiprobalom, de tarsnak nem kell. Idos hozzam. Bocsi. De egy 20 evesnek sem kell 40 koruli pasi. Apam lehetnel. Fuj.
2018. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a huszoneves pasik vonzoak kapcsolatra vagy szexre. Igy megertem a csinos 20 eves kislanyt.

Keress mast.


24/N

2018. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!