Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek érdemes a másikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes a másikkal találkozni szakítás után?

Figyelt kérdés

Elég siralmas vege lett. Nem keresett. Tavkapcsolatban voltunk. Mostanaban mondta hogy beszelni akar mert ugy érzi hogy at kell beszelni nehany dolgot. Csak én felek h most is hazudna, meg hogy az érzések felidezodnek. Nagyon megviselt a kapcsolat.

19L


2018. febr. 9. 22:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Sajat tapasztalatokat várok.
2018. febr. 9. 22:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdemes
2018. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy 3 honapja nem beszélgettünk.
2018. febr. 9. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok amiket jobb ha az ember elenged. Ez pont ilyen!
2018. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Egy év után tudtam csak beszélni olyan férfival akivel szintén tisztázatlanul váltunk el, ő volt a paraszt. Azalatt az egy év alatt sokat változott negatív irányba. Nekem hasznos volt, mert egyrészt megtudtam mit rontottam én el, elmondtam ő mit rontott el és rá kellett jönnöm, hogy jól jártunk mindketten a szakítással. Más kérdés, hogy hamarabb kellett volna.


Menj el, de hideg fejjel! Gondold át mit akarsz neki mondani és készülj fel hogy fel fog kicsit kavarni. De ahhoz hogy továbblépj jó ha tudod mi volt az ok.

2018. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jó ha beszéltek. Mi is távkapcsolatban voltunk 3 évig aztán úgy volt, hogy barátok maradunk, de nem ment, végül nem kerestük már egy ideje egymást és sokkal jobban vagyok. Nem ringatom magam így abba, hogy vissza lehet csinálni, közben nem. Így könnyebb túl lenni rajta, hogy távol van. Már szinte majdnem sikerült. :) 18L
2018. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 éves távkapcsolatom volt, és biztos, hogy nem találkoznék vele mégegyszer, mivel még vannak érzéseim iránta. Ha érzel még iránta, akkor semmiképp.
2018. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Ha még érzel iránta valamit, ne találkozz vele, mert nagy fájdalmat fog okozni.


Ha már nem érzel iránta semmit, akkor pedig azert ne találkozz vele, mert nincs értelme.

2018. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!