Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exemnek egy hónap után új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek egy hónap után új csaja van. Ma felhívott, hogy attól nagyon hiányzom neki és találkozzunk? Hogy viseljem ezt úgy, hogy ne sérüljek?

Figyelt kérdés

Folyton hívogat, minden héten keresett azóta. Azt mondta én vagyok álmai nője, mindig hiányozni fogok neki de nem akar engem szeretni és nem akar velem élni.

Túl nagy ellentétek voltunk,ő szakított.

Szeretne velem tölteni egy éjszakát és ha nem jó nem piszkál többet. Én nem akarom őt látni, és a lány akivel van hozzám képest nem egy szépség mégis bánt... nem akarok úgy ugrani ahogy fütyül. Mit tegyek?


2018. febr. 12. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ujrakezdeni sehogy sem lehet?
2018. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanam hogy ne keressen tobbet. Hihetetlen hogy ha mar kidob meg utana jonne dugni...mik vannak manapsag...
2018. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne reagálj sehogy? Tiltsd le?


Ne menj ebbe bele...egyszerűen ne foglalkozz vele!

2018. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad belemenni az ilyesmiben. Ha nem akarod őt látni, egyszerűen csak mondj nemet.
2018. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerüen ráunt az uj puncira, emlékszik milyen jó volt veled dugni, repetázni akar.

Ha van önbeszülésed elküldöd a halál faszára.

2018. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ne reagálj erre. Nem vagy a sarokba dobható szexjáték, akit bármikor elővehet!
2018. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az éjszaka felvetésekor szemen röhögtem volna és mindenhonnan tiltom. Hülye bunkó az ilyen!
2018. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!