Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni egy pasinál a legkönyebben, hogy szakítson velem? Ha megcsalásról szó sem lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttad a "Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt" című filmet? Hatásos.


Üdv Sátán

2009. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem te szakítasz vele?
2009. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lenne egyszerűbb,ha konkrétan közölnéd vele,hogy szakítani szeretnél?!Vagy ahhoz nincs merszed?Miért ilyen idióta praktikákkal akarod megoldani a dolgot?Inkább önts egyértelműen tiszta vizet a pohárba!
2009. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nagyon sajnálom. És nem vagyok benne biztos h ezt szeretném, ezért ha ő szakítana velem akkor nem bántanám meg és még lehetne belőle valami ha mégis úgy gondolom h nekem ő kell. Lehet h várok ezzel a dologgal még pár hetet hátha rendeződnek köztünk a dolgok. A baj már csak az h nagyon rég óta várok arra, hogy jobb lesz. Nagyon sokat veszekszünk, amibe persze én is hibás vagyok. Próbálom is vele megbeszélni, mondom neki h min kéne változtatni, de ő nem mondja azt, hogy oké de te meg ezeken változtass és ez nagyon zavar.
2009. szept. 20. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hááát ha nincs merszed megmondani neki ...

szegényfiú.. még annyit sem érdemelne meg, hogy őszinte legyél vele?! ..... siralmas.

2009. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg tartod valamire, ha számít, hogy mit érez, akkor mondd ki hogy szakítani akarsz vele. Nyíltan, őszintén! Egy fájó nem többet ér egy hazug igennél...

Ha csak továbbra is játszod, hogy minden oké, azzal csúnyán átvered, ebbe nem gondoltál bele? Utána sokkal jobban fog fájni a dolog.

2009. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha te se tudod ,hogy mit szeretnél,akkor szerintem csak szüneteltesd egy kicsit a kapcsolatot.Nem fogod megbántani és elis tudod addig dönteni,hogy mit szeretnél :)
2009. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. szept. 21. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem,nagyon gondold,meg hogy szakítsz-e vele,mert ha sajnálod,akkor szerintem az is érzelem.Ne csak a rosszra gondolj,hanem a jóra is,biztos van benne jó is.Lehet ha most szakítasz vele,soha többé nem látod,és életed végéig bánni fogod.Ha egy ici pici érzelmet is érzel iránta ne engedd el.Hadd mutassa meg,hogy ha akarja,képes arra,hogy megfeleljen neked,és hogy újra szeresd.Ezek szerint ő nem csalt,meg és szerintem egy férfiban,értékelendő,és nemhiszem hogy ez olyan nagy probléma,hogy ne oldanátok meg.Adj neki egy esélyt,sok sikert,remélem boldogok lesztek!
2009. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ő szeret téged?Mert ha igen akkor,én személy szerint,nemtudnék vele szakítani ilyen"piti"problémáért.Szerintem a kommunikáción nagyon sok múlik.Eggyütt éltek?Nem vette észre,még hogy miben "mesterkedsz?Én is voltam hasonló helyzetben a férjemmel,és mikor ráijesztettem,onnantól nem volt vele gond azóta is eggyütt vagyunk,és boldogok.Amúgy meg ha te is tehetsz a veszekedésekről akkor miért pont őt hibáztatod.Valószínüleg neked is változtatnod kellene,és nem biztos ha szakítsz és elmenekülsz a probléma és ezáltal önmagad elöl is hogy az jó.Van olyan ember aki belátja a hibáit,és kijavítja,és van olyan aki inkább bűnbakot keres.Gondold át nagyon,mert ha lesz másik párod lehet hogy ugyanez a probléma felfog merülni.Amúgy én is sajnálom a fiút,mert lehet azt sem tudja miben morfondírozól.
2009. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!