Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen helyzetben hogy szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hogy szakítsak?

Figyelt kérdés

A barátnőm többször is megcsalt. Eddig is sejtettem, de már biztos. Rettenetesen fáj, mert nagyon szerettem őt, sőt még most is szeretem, de így nem bírok vele maradni. Egy ideje azon gondolkozom hogyan szakítsak, de nehezíti a helyzetet, hogy a napokban meghalt az édesanyja. Csak én tartom benne a lelket, más rokona nincs. Nincs ráadásul hova mennie se. Nem akarom őt ilyen helyzetben eldobni, mert egyébként rendes és aranyos velem. Fogalmam sincs miért csalhatott meg. De lúzer se akarok lenni, az én lelki békém is fontos.

Ő 20l én 29f



2018. febr. 16. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mondd meg neki, hogy szakitasz, de megvarod, amig rendezi a helyzetet. 20 evesen azert mar egyedul is fel kell talalnia magat, kereseen albit akar lakotarsakkal, ha nincs eleg penze.
2018. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

"Nem akarom őt ilyen helyzetben eldobni, mert egyébként rendes és aranyos velem. "


Jah, tényleg nagyon rendes és aranyos volt veled, hogy többször megdu*gatta magát mással. Ne legyél már naiv.

2018. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv. De túl nagy tragédia érte őt. Nagyobb mint engem. Féltem hogy mi lesz ha csak úgy kidobom.
2018. febr. 16. 16:52
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát... őszintén szólva engem nem nagyon érdekelne ezek után, hogy mi lesz vele, hisz többször megcsalt és esze ágában sincs bevallani. Őt sem érdekelte, hogy veled mi lesz, amikor mással szexelt.
2018. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Engem sem erdekelne, hogy mi tortent a cssladban. Ex csak kifogas a reszedrol.
2018. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Ne csak úgy dobd ki, hanem mond el, mi van. Lehet, megfogjátok majd beszélni, ha shavakba tudja önteni a hiányait.
2018. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez nem csak annyi, hogy történt egy kis probléma. Szakítani fogok vele, az biztos. De ha így teszem meg, akkor az nem.emberi.
2018. febr. 16. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék most egyikőtök helyében sem,de ő nagyon jól tudta megcsalás előtti is,hogy hogyha szakítasz,nem lesz hova mennie.
2018. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ebben van valami,8-as
2018. febr. 16. 17:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Adj még egy hónapot. Nem olyan sok idő, ki lehet bírni amúgy se hiszem, hogy ezek után bármelyikőtök is annyira szerelmesen élné meg a napjait.

Utána ha már jobban van kicsit akkor mond el neki, hogy neked ez így nem megy, sajnálod de megcsalás előtt kellett volna gondolkodnia.

Egy szülő elvesztése nagyobb tragédia, én se tudnám kitenni még akkor sem ha ezek után nem bírnék hozzá érni.

2018. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!