Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Már korábban elterveztük az ünnepeket, karácsonyt, szilvesztert. De mostanában olyan dolgokat csinált, és mondott, amiket már nem tudok eltűrni, és elviselni. Nem akarok bővebben bele menni. Hogyan közöljem vele pont karácsony előtt, hogy nekem ez így nem megy?
2014. dec. 15. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valamin vesszél vele össze es úgy
2014. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok veszekedni
2014. dec. 15. 10:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Csak csajok tesznek fel szakitos kérdéseket.

Ez nagyon érdekes...

2014. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért, még 10 nap van addig. Elmondod, hogy miket nem tudsz eltűrni, elviselni, és közlöd, hogy szakítani szeretnél.
2014. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Valamin vesszél vele össze es úgy"


Es ez egeszen pontosan miert jobb, mintha oszinten, egyenesen elmondja a dolgok allasat, hogy ezert meg ezert szakitani akar es vege, te eszkombajn!


Kerdezo, minek kell bonyolitani a dolgokat, egyenes beszed tenyleg akkora luxussa valt? Csodalkozunk, hogy a csicskafiuk nem mernek kezdemenyezni, akkor ahhoz, hogy valaki a parjanal nem mer szakitani, mit szoljon az ember?!?

2014. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Többször el mondtam személyesen neki, hogy mi zavar, mit ne csináljon, mert már az idegeimmel játszik, de már csak azért is. Most megint olyat csinált, és már ahhoz sincs kedvem hogy beszéljek vele. Jobb lesz ha egyáltalán nem mondok neki semmit. Vegye észre magát, mint írtam azokért a dolgokért elég sokszor szóltam neki... ő meg folytatta.
2014. dec. 15. 11:30
 7/14 anonim ***** válasza:

"Többször el mondtam személyesen neki, hogy mi zavar, mit ne csináljon, mert már az idegeimmel játszik, de már csak azért is. "


Most akkor mondd el, hogy vege, punktum. Bonyolult??!

2014. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem mondok semmit, majd észre veszi. Én lezártam, úgysem fogná fel mit miért merre hányszor...
2014. dec. 15. 11:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Most nem arrol van szo, hogy miert, hanem a tenyrol, hogy reszedrol vege. Tenyleg bonyolult ez.


De kicsikem, te nem szakitani akarsz, csak szeretnel meg egy jot hisztizni neki, szeretnel egy jo dramat igy karacsony elott! ;)

2014. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem... bele fáradtam a dolgaiba. Nekem ehhez már nincs kedvem.
2014. dec. 15. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!