Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen érzés, amikor te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor te szakítasz valakivel?

Figyelt kérdés
Őszintén kíváncsi vagyok, milyen érzés lehet a szakító félnek a kapcsolat lezárása. Főleg, ha azt látja, hogy a másik még szereti őt. Hogyan viselkedtek, mit éreztek ilyenkor?

2018. febr. 18. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nekem szar, ezért megyek dugni azzal, akivel titokban már egy ideje csaltam.
2018. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nekem rossz érzés volt mert én még szerettem az illetőt, de sajnos nem adta meg nekem azt amire szükségem lett volna. A szakítás se érdekelte nagyon, én meg nem akartam már egy olyan kapcsolatban ragadni tovább ahol csak szenvedek.
2018. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Átlagférfi vagyok, tehát csak velem szakítottak, úgyhogy nemtudom.
2018. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kénytelen voltam, rákényszerített. Megmérgezett, megalázott, és teljesen lehúzott morálisan, tönkre tette mindazt amiben addig hittem.

Borzasztóan fájt, de meg kellett tennem.

Titokban még mindig reménykedem abban, hogy keres, bocsánatot kér, és megváltozik.

2018. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Jobb mint amikor velem szakítanak. Mindig megkönnyebbülök utána.
2018. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz, főleg ha még szereted. Félsz, hogy rosszul döntesz, hogy elcseszed az életed és hogy elengeded életed szerelmét. Legalább is én baromira féltem. De muszáj volt, mert nem adta meg azt, amire én vágytam.

Ezt tudatosítva küzdöttem le a visszatartó félelmem, mert az nem lehet életem szerelme, aki nem tud nekem érzelmi biztonságot adni.


29/N

2018. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A döntésig volt nehéz eljutnom..miután eldöntöttem, hogy így lesz a legjobb, mert már boldogtalan voltam, semmit nem kaptam tőle amire szükségem lett volna..így meghoztam a döntést..

Pénteken elmentem reggel munkába, össze írtam ott, milyen cuccaim vannak nála amiket viszek magammal(együtt éltünk, nem házasság,nincs gyerek, nincs közös tulajdon, csak 300 km-re laktam így jobb volt nem ott hagyni semmit)..munka után hazamentem, nem beszéltünk, vasárnap megmondtam, hogy részemről ennyi, holnap elköltözök végleg. Nem értette, rossz volt látni mennyire szenved, mert ő szeretett, persze mindent megigért, csak maradjak..

Hétfőn hazaköltöztem.. nehéz volt a búcsú, azért 7 év nem kevés, de ha több időt adok, akkor elbizonytalanított volna(volt rá nem egy példa)..

Nem bántam meg..csak azt nem értem miért vártam eddig a döntésemmel..

26/L

2018. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz főleg, mert szerettem. De nem adott más választási lehetőséget. Örülnék ha belátná, hogy egy idióta barom és helyrehozná vagy akarná, de nem fogja. Túlságosan is egoista ahhoz. Én meg sosem tudnék mellette boldog lenni, mert aki nem adja meg az érzelmi biztonságot, ott nincs keresni valóm.
2018. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit fentebb írtak, a szakító félnek azt kell mindig mérlegelni, hogy mikor van az a pont, ahol jó döntést hoz és nem hamarkodja el. Ha egyszer kimondtad, onnan már nincs visszaút, mérlegelni kell, hogy mikor kell már feladni és meddig érdemes a kapcsolatért küzdeni. Emiatt nagy a felelősség, de jobb hogy te mondod ki minthogy neked mondják.
2018. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire eljutottam odáig ,hogy kimondjam addig örlődés ,sírás minden volt . Amikor végre elhatároztam magam és közöltem vele,akkor felszabadultam megnyugodtam,egy könnycseppet sem ejtettem. Van aminek inkább jobb véget vetni,mint szenvedni :) Azóta boldog párkapcsolatban élek,szóval a legjobb döntés volt
2018. febr. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!