Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szakitottam a barátnőmmel 5 év után, mert már nem vagyok szerelmes belé, majd kértem tőle. 1-2 hetet hogy átgondoljam jól döntöttem e, aztán közöltem vele hogy ez mégis kevés idő , így hagyjuk, mert nem akarom hogy pár hónap múlva ismét szakitanom kelljen Vele! Ő nagyon szeret engem, én is mint embert egyébként, de már nem úgy mint régen!

Mit gondoltok, mi lenne a helyes döntés ?


2018. febr. 23. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem döntöttél...az a kérdés, hogy jól, vagy sem. Ha nem szereted már, akkor helyesen döntöttél, megadod magatoknak az esélyt egy későbbi boldogsághoz...
2018. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Mert már nem vagyok szerelmes belé"

Arra válaszolj kérlek,hogy te belé vagy a szerelembe vagy szerelmes?

2018. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szerelem normális esetben átalakul szeretetté. Millióból egy ahol életük végéig szerelemmel szeretik egymást. És sajnos sok akik megutálják, megunják a másikat.


Szerintem nem volt okos döntés, bár te tudod hogy ez mit jelent. Ha már nem vonz testileg, idegesít hogy ott van, úgy érzed megfojt a kapcsolat, akkor jól tetted.

2018. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy a szerelem elmúlt, várható volt.


De megvan-e a rajongás a lényéért? Vonz testileg, lelkileg?


Mit jelent neked az, hogy mint embert szereted? Mi számodra a szerelem?

2018. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért szakítottál, mert nem vagy belé szerelmes? A szerelem a hormonok játéka, ami hamar elmúlik, és átveszi a helyét a szeretet, a tisztelet és a megbecsülés. De úgy tűnik, te még éretlen vagy agyilag.
2018. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vonz testileg. Nagyon kívánom ! De úgy érzem hogy nem megy semmi, és kihasználni sem szeretném! Kiégettnek érzem magam. Nem tudom megadni neki már azt amire szüksége van! És már azt sem érzem hogy hiányozna, de mégis keresem és érdeklődöm felé hogy hogy van, stb.
2018. febr. 23. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Helyes döntés, elkezdeni tudatosan érzelmeidet gyakorolni.
2018. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért keresed még mert sokàig együtt voltatok és kötődsz még hozzá igaz nem vagy belé szerelmes de nem tudtad még elengedni őt .
2018. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal tisztában vagy, kérdező ugye, hogy a szerelem soha, egyetlen esetben sem tart örökké?

Azt kéne eldöntened, hogy mit akarsz? Megállapodni valaki mellett, akkor tudomásul kell venni, amit fentebb írtam.

2018. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!