Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem tudom már elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudom már elfelejteni?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja szakitott velem a barátnőm de én még mindig szerelmes vagyok belé.Szakitásunk után ö 4 nap mulva bepasizott.Már együtt is élnek.Nekem meg csak azon katog az agyam mit csinálhat boldog e a mostani párjával.Nekem még a mai napig hiányzik.De ö nagyon könyen tovább lépett ugy érzem nem sokat jelentettem neki.Anyira elhittem neki hogy együtt éljük le az életünket közös gyerek de ez már nem velem lesz neki.Miután elhagyott egyböl tiltott mindenhonan.Nem ezt érdemeltem töle azok után hogy miket megtettem érte.Már szeretnék tul lenni rajta de mindennap eszembe jut.Már nem tudom mit tegyek hogy jobban legyek.
2018. febr. 24. 06:32
 1/1 anonim válasza:
Velem 4 hónapja szakított a párom, igaz, ott a harmadik benyomult és 3 éves egyuttélős kapcsolatunkat egyik napról a másikra szétverte.De az exem belement. És én is a mai napig szerelmes vagyok bele, sokat gondolok rá, de azzal nyugtatom magam, hogy ami így, ilyen hamar elmúlik, mint Nálad is,az a hűség, az az érzés az ex részéről ennyit is ért. Aki igazán szeret valakit, az bármiért is történt a szakítás, nem tud pár nap múlva bepasizni, hacsak a hátad mögött már nem volt viszony, amiről nem tudsz. De vigasztaljon, hogy az új pasija,kb ennyi hűségre és kitartásra számíthat az exedtől, mint Te.És az élet mindenkinek visszaosztja amit más ellen elkövet. Azt mondom Neked, ne búsulj, tudom, ezt nehéz megfogadni,de én is az első napokban szinte alig éltem, lefogytam, de lassan mindenki regenerálódik. Egy biztos, Te sokkal szerelmesebb voltál és hűséges vagy, amit az exedről, érzéseit nézve nem lehet elmondani.
2018. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!