Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a helyes ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon szégyellem, de röviden le is írom mi a helyzet. Szóval. A volt baràtom. Kint voltam vele Kulfoldon. Nem kis ideig. A vége felé nagyon megromlott a kapcsolatunk. Bàntott.. És bàrmit tettem én voltam a hib@s.szó szerint féltem töle. Amikor hazajottunk szakítottam vele. A szûleim megtudtak. Mindent. Hogy bàntott. Mindent.. Én hûlye igen. Elkezdett hi@nyozni.àllitotta, hogy megvàltozott,és én hittem neki, mert igen, nagyon szerettem. A szûleim tiltottak töle. Amîg kûlön voltunk ö megismerkedett valakivel. A làny jàrt le hozzà haza. Értitek?? Kûlfoldorol a fönök mondta, h menjek vissza.de én akkor a betegségem miatt nem mentem, meg a félelem. Is bennem volt. Megtudtam, hogy azt a lànyt felvitte kûlföldre. Ekkora egy àllatot.. Azóta eltellt 7hónap. A baràtnöm készûl kûlföldre, ugyanarra a. Munkàra. És Szeretné, Hogy vele. Menjek. Az. A. helyzet, hogy nagyon szerettem ott dolgozni. És szerintetek hûlye ötlet lenne mennem?? Úgy érzem azóta megerösödtem, és ha szembe jönnének. Velem, szembe tudnék velûk nézni. Szerintetek nagyon buta ötlet lenne ha elmennék oda?
2018. febr. 26. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg gyenge vagy.

Latszik az irasodon.

Maradj nyugton, tartozkodj, huzd meg magad.

A vesztetdbe mesz.

Udv.

2018. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon, nagyon rossz ötletnek tűnik.
2018. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!