Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a helyes? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a helyes? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, annyira már nem közeli, mert ritkán találkozunk, de elég jól ismerem.

5 éve van/volt a barátjával. A barátja nemrég megcsalta őt. Ezt úgy tudtam meg hogy a nővérem egyik barátnőjével tette meg. A lány csakis a tesómnak mondta el, a tesóm pedig nekem. És megkért rá hogy ne adjam tovább, mivel a lány sem akarta hogy kiderüljön a dolog. És ha nekem eljár a szám akkor egyértelmű lenne hogy a tesómtól jön az infó, mert csak ő tud róla (rajtam kívül)

Ti ilyen helyzetben mit tennétek?

Számomra egyértelmű hogy a testvéremmel vagyok, és nem teszek olyan amivel ártanék neki. Ha a tesóm nem mondja el nekem akkor is ugyanúgy folytatódna minden mint ahogy most. A különbség annyi hogy én tudok róla.

Azért írtam ezt a kérdést, mert hallottam egy hasonló történetet, ahol mindennek elhordták a lányt hogy nem mondta a barátnőjének hogy megcsalták.


2016. dec. 2. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a legközelebbi barátaimról lenne szó biztosan elmondanám... vagyis.... ha boldognak látom őket akkor talán mégse...

végülis semmi közöm a dologhoz... ha működésképtelen a dolog és ugyan így folytatódik az előbb utóbb ugyis kibújik a zsákból az n közreműködésem nélkül is.

Én a helyedben nem kavarnám fel a szart, főleg úgy netán még a te szemedbe is cseppenhet.. előbb utóbb úgyis megérzi ha eldugult a lefolyó.

2016. dec. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a csajnak közvetlenül nem mondanám el, mert a tesóm fontosabb, és nem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni.

De azt a mondást ismered te is, hogy az a titok, amit hárman tudnak, már nem titok... Szóval ha ismersz olyat, aki közös ismerősötök a csajjal, akkor neki "véletlenül" elcsicseregheted. Mondjuk burkoltan, hogy "szegény csaj, biztos nagyon maga alatt van, hogy szétmentek, és mással látták máris a pasiját". Aztán ha visszakérdez, akkor "á, semmi, semmi, biztos csak félreértés, azt hitted szakítottak, és azért van másik nője, lehet nem is ő volt, meg te is csak úgy hallottad, stb. Vegye úgy, hogy semmit nem mondtál, nem akartál pletykálni, stb."

Aztán ez a kedves közös ismerős úgyis elmondja a csajnak, és akkor már nem tőled tudta meg, hanem tőle.

2016. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!