Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem fogadja el, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogadja el, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal.

Ő nem akarja elfogadni.

Legyünk barátok stb.

Mondtam én nem szeretnék.

Nem vagyok egy haragtartó de nem vele szeretném leélni az életemet. Így semmi képpen nem fogok vele újra együtt lenni.

Nincs más srác a képbe, nem akaro kitalálni mással vagyok.

Ötletek?

Az a baj, hogy nem szeretek senkit megbántani, bunkóbak lenni.

Ha nem válaszolok rosszul érzem magam. De ha meg felveszem vele a kontaktot akkor soha nem fogja elfogadni..


Lassan 7 éves kapcsolatról van szó.


2018. márc. 1. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
7 ev utan ujra indul a lila kod biologialiag ... mert nem tudod megvarni azt a kis idot? Mert hitetted el vele hogy o a mindened? Mert hazudtal neki szerelmet? Szerinted massal oroke fog tartani? Ki kell abranditsalak amiert nem teszel az mindig ki fog egni ha tombolo szerelem ha csak szimpla szeretet!
2018. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudom nem tart semmi örökké.

De vele se családot se gyereket nem lehetne tervezni.

Első kapcsolatom, de érzem nem ő az utolsó.

2018. márc. 1. 18:24
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Közöld vele még egyszer, hogy nem akarsz semmiféle kapcsolatot tartani vele, és hogy ezután nem reagálsz semmire vele kapcsolatban, nem is érdemes erölködnie.


És ez után tényleg ne állj vele sehol szóba.

2018. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
3 szivtelen fereg! Tonkre tenni egy ferfit ahoz ertetetek ti nok!!! Minferfiak hanyszor kerulunk hullam volgybe hogy ra nezni nem tudunk a parunkra azerintetek ? Sokszor! De meg is megeroltetjuk magunkat es vissza tudjuk hozni az erdeklodest es nem dobjuk egybol a kukaba elfelejtve tobb evet... szanlom. Ezert nem lesz soha elet tarsad ! Egyedul fogsz meghalni , maganyosan. A volt pasid meg talal majd egy not aki tiszteli a becsuletet es a bizalmat.. azt kivanom egy ferfi se fogjon teged ki parkapcsolatra!
2018. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
4es,ki bántott meg?
2018. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

tény, hogy rendkívül idegből nyilatkozik, de azt kell mondjam, hogy alapvetően van igazság abban amit ír (hülyepics.@k végignullázták a hozzászólásokat, de bevállalom, kit érdekel a százalék).


Manapság nagyon nagy divat lett (és ezt tapasztalatból mondom, nem gyk-s olvasgatásból) elhajigálni 5-10 éves kapcsolatokat, mert úristen, lagymatag lett a kapcsolat.


Persze, ha komoly gond merült fel, az egy teljesen más tészta, de az esetek többségében ez a "nincs más a képben, nem tudom vele elképzelni a családot, eltűnt a szenvedély, nincs már meg a tűz, nem úgy nézek rá mint régen" szöveg jön. 90%-ban a nők részéről.


Értem. Tényleg értem. El is hiszem. Elárulom a titkot: mi, férfiak is érezzük ezt hosszú évek után. Mi sem vagyunk szerelmesek a párunkba az év 365 napján. Nálunk is vannak hullámvölgyek. Néha hónapokig.


Jön a második titok, de ezt már nem is tudom hogy merem leírni, akkora top secret. Mindegy, bevállalom, majd az NSA kicsinál érte legfeljebb:


ez egy természetes jelenség. A szerelem megfakul. Mindig. Rengeteg korosabb (40-50 körüliek, pár 50 fölötti) emberrel megbeszéltem ezt a témát az előző egy évben, mindig ugyanazt a tanulságot kaptam vissza. Sokan meglépik ezt, kimenekülnek ahelyett, hogy tennének a kapcsolatért, mert úgy gondolják, hogy fordulnak kettőt és nekik alanyi jogon jár egy szebb-jobb. Az esetek nagy részében ez a sztori nem sül el jól. Hogy miért?


Mert nem jár alanyi jogon se szebb, se jobb. Nem, ez nem azt jelenti, hogy be kell érni a sz@rral. Ha egy kapcsolat ROSSZ, és nem javítható, abból ki kell lépni. De én nem is erről beszélek. Hanem arról, amikor a kutya is jó dolgában veszik meg, amikor a lányok elkezdik emlegetni a "langyos fos" szóösszetételt. Amikor jódolgukban az unalom elhatalmasodik. Más gond nincs, csak nincs már meg az izgalom. A tűz. Amúgy baromi jó ember a párom, nála jobbat el se tudnék képzelni....csak már nem hoz lázba. Ismerős, nem?


Na ilyenkor jön az, hogy x évet bevág a kukába (nézzük a kérdezőt: 7 évig együtt voltak. 7 ÉVIG. A leírásból nem derül ki, hogy a párja tett valami rosszat, sőt erre való utalás sincs. Mégis, úgy kitörölné az életéből, mint a sitty. Zokszó nélkül. Hallani sem akarok rólad, kit érdekel, hogy 7 évig egy volt az életünk. Ez így bizalomgerjesztően hangzik?).

Szóval az évek a kukában, hősünk pedig vándorútra indul. Ha fiatalka, akkor ezzel nincs is gond, de ezt simán eljátsszák 30 év körüliek is.


Aztán várja a herceget fehér lovon. Megjön a dalia, fej elcsavarva, kocsikulcs megpörgetve, nyaralás befizetve, közös élet bekamuzva (ki mire pörög, lehet választani) és megindul a kaland. Aztán 1-2-3 év után kiderül, hogy ez a srác egy bunkó. Ez állandóan féltékeny. Ez egy smucig. Úristen, ez állandóan félrekacsintgat. Ez sosincs itthon. Jézusom, nincs egy közös hobbink. Soroljam?


És itt jön a sanda gondolat: bezzeg az a balfék... azzal passzoltunk, csak az izgalom nem volt meg. De hülye voltam...


Tanulság? A tanulság az, hogy egyrészt nem véletlen vagy valakivel együtt 5-7-10-15 évig. Azt nem a cica hordja össze (legtöbbször legalábbis). Ha hullámvölgy van, azt meg kell próbálni megoldani. Ha hiányzik a tűz, akkor éleszd fel.


Másrészt pedig az, hogy most azt hiszed könnyű lesz újra TÁRSAT találnod. Nem dugópajtit, nem valakit, hanem TÁRSAT. Nem lesz könnyű. És lehet hogy szerencséd lesz, de könnyen lehet, hogy nem.

2018. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Valóban nem írtam le a részleteket.

Elég okom van rá, eddig még húztam hátha.. de rá kellett jönnöm nem fog soha megkomolyodni.

23 éves vagyok. Kicsit komolyabb partnert szeretnék, nem akinek a buli a csajozás és a haverok állnak első helyen.

Nyilván neki is van jó tulajdonsága.

Mikor összejöttem vele gyerek voltam... Teljesen más gondolkodás, elképzelés tervek...

Mára felnőttem, terveim vannak...

2018. márc. 1. 20:13
 8/14 Alexa890610 ***** válasza:
39%

#6-os egyetértek minden szavaddal!!!


"egy 29 éves,9 éve párkapcsolatban élő, 1 gyermekes anyuka"

2018. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Ezért furcsa válaszok születtek: ezek szerint ha valaki rájön, hoyg HIÁBA próbál a kapcsolaton javítani, HIÁBA vár arra, hogy a "férfi" ne kisgyerekként viselkedjen, HIÁBA próbálja megfelelö irányba alakítani, akkor is neki élete végéig kell ilyen valaki mellett szenvedni és tönkretenni az életét anyagilag meg lelkileg is, CSAK AZÉRT, hogy az ilyen éretlen "férfiszerüség" lelkecskéje ne sérüljön????


Elöször is az inkább a kérdezö javára szól, hoyg EDDIG IS kitartott a gyerek mellett és böven adott neki esélyt, hogy változzon és tegyek ö is valakit a kapcsolatért, másodszor egy elsö szerelem a legtöbb esetben nem éli túl a felnötté válást, harmadszor, aki nem tudja felfogni, hogy egy 23 éves nö másra vágyik, mint egy 16 éves kislány, azzan ogencsak bajok vannak.

Egy kislánynak elég, ha a fiú naponta X-szer elmondja, hogy "mennyire szeretlek", "gyönyörü vagy", stb. egy huszonéves nö már komolyabb dolgokra vágyik - család, gyerekek, közös lakás, stb és ezt egy ilyen gyerekkel sosem fogja elérni.


Ha meg a fiúnak emiatt "összetörik a lelke", akkor elöször próbáljon meg felnötté válni, ahelyett, hogy itt sajnáltatja magát - ahogy egy-két fiú (és NEM FÉRFI!!!)válaszoló teszi!

2018. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem fura válaszok azok, csak te vagy értetlen.

Probald meg ujra elolvasni amit irtam (tudom, hosszu, de koncentralj). Nem, ha egy kapcsolat rossz, ha a célok teljesen mások, ha hiába probal az egyik fél, akkor szo nincs arrol, hogy élete végéig vele kell maradnia. Pláne nem huszonegykét évesen. De ha valaki azt hiszi, hogy majd eljön a nagy ő, aki mellett negyven év izgalom vár, amiért majd tenni sem kell, azt jo eséllyel pofáraesés várja a nagyvilágban.

2018. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!