Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van még ilyen természetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van még ilyen természetű párja? És hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
A párommal már együtt vagyunk 3 éve. Az elejétől kezdve nem nagyon mutatja ki az érzéseit felém, viszont mikor nem józan állapotban van olyankor nagyon kimutatja, hogy engem “szeret”. Józan állapotába is kimutatja, de nem annyira... igazából mi egyszerre vagyunk egymásnak minden feleség/férj, barát, szerető, testvér, szülő. Szóval akinek ilyen a párja az, hogy kezeli, mert én nem tudom kezelni inkább csak összezavar és kezd idegesíteni... olyan kiábrándító, mert én a szívemet, lelkemet kiteszem neki.
2018. jan. 31. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, 8 év alatt még csak spiccesen sem láttam a párom, nemhogy részegen.
2018. jan. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El kellene neki magyaráznod, hogy neked szükséged lenne rá, hogy néha kimondja hogy szeret, vagy valami kedves gesztust tegyen feléd. Én nem tettem meg időben és felőrölt mert iszonyúan hiányzott. Vannak olyan zárkózott férfiak, akiknek valamiért nehezen megy az érzelmeik kifejezése.
2018. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!