Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy kezelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy kezelitek amikor a pasitok influenzás lesz?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátnőm (együtt élünk) nem túl jól. Karácsony (25) reggelére lettem lázas (39-40 fok), orrfolyás, a nyelni nem bírtam, stb. Ennek ellenére kalmopirinnel letudtam a családi látogatásokat mindkét napon. Utána már azon kiakadt hogy az orvosnál kellett kezdeni a szabadnapokat. Azóta fekszek, kúrálom magam, szedem az orvos által felírt antibiotikumot. Amióta hazajöttünk alig áll szóba velem, pedig nem vagyok túl jól, az ágyból is alig tudok kikelni. Azt vágta a fejemhez hogy miattam ülhetünk otthon amikor itt a szabadidő és mindenki korcsolyázni, kirándulni megy. Azt is mondta hogy senki más nem beteg, neki ezer akármennyi ismerőse van a facebookon és abból mindenki élvezi az ünnepeket, csak én vagyok influenzás és csak mi ülünk otthon.

Rendesen dühöng ha tüsszentek. Este is fesztivált rendezett mert ő nem tud tőle aludni és most mindent neki kell megcsinálnia (bevásárlás, kutyák sétáltatása).

Azt mondja, más igazi férfi simán dolgozik is influenzával, nem vesz tudomást a lázról, én meg csak fekszek!

Semmi támogatást nem kapok, csak szidalmakat, megvetést. Próbálok nem szenvedni, nem panaszkodok, de egyik este rázott a hideg a láz miatt, vacogott magától a fogam. Ő erre azt mondta, hogy ilyet gyerekek meg hisztis kislányok csinálnak, fejezzem be, legyek férfi.

Mennyi normális ez? Állítása szerint más férfiak nem szoktak törődni a betegséggel, csak én hisztizek (ez alatt azt érti hogy ágyban fekve kúrálom magamat)

Ti hogyan viselitek, hogyan viselkedtek ha a párotok beteg lesz? Bűntudatom is lett amiatt hogy tényleg tönkretettem a szabadnapokat neki és a Szilvesztert is (kültéri programra mentünk volna, de nem vagyok jobban, az antibiotikumot is keddig szedni kell)



2017. dec. 29. 10:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem túl empatikus a barátnőd.

A lényeg az együtt töltött idő. Nem is értem, hogy ezen mi oka megsértődni? Lesz még alkalom ilyesmire. Az influenzának viszont komoly szövődményei lehetnek, ha nem pihened ki. Szóval én nőként is feküdnék, pihennék.

2017. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Mióta vagytok együtt?
2017. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt.
2017. dec. 29. 10:34
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Én ápolom természetesen ha beteg. Két ember között akik szeretik egymást így lenne normális
2017. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Testi-lelki parazt. Szeret ő téged - most konolyan?
2017. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

Elképesztő egyébként, hogy a férfiak a legkisebb betegségtől is ágynak esnek és a halálukat élik meg :D Egy nő egy ilyen kis semmi betegséggel süt-főz, ugyanúgy végzi a dolgát.

Ha de nem ez volt a kérdés. Én ilyenkor nem találkozom a barátommal, mert nyugalomra vágyik és az a mániája, hogy elkapom én is, emiatt ilyenkor egyáltalán nincs közös program. Ilyenkor csak nevetek, mennyire gyengék a férfiak.

2017. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó!

Komolyan már sajnálom a pasikat. Milyen nők vannak.... Nem minden pasi gyenge. Főleg ha komoly betegségről van szó. Az influenza nem egy nátha,vagy kis megázás. Nézz utána, utána legyél okos.

2017. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
*megfázás
2017. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom csalódott, hogy lebetegedtél az ünnepekre, másképp képzelte a szünetet. Ettől függetlenül hülyén reagálja le a dolgot, ahelyett hogy ápolna, hogy elfogadná hogy most ez van, mint egy gyerek dacoskodik.

A véleményem az, hogy gyerekes.

2017. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kihúzhatná a fejét a facebookos világból. Nem mások 'életét' kéne etalonnak venni.

Nem attól érzi jól magát együtt egy pár, hogy elmennek nyaralni meg programokat csinálnak itt-ott.

Ha beteg vagy, akkor ez van, segítenie kéne, teát vinni neked, kaját az ágyba, hogy ne kelljen kiszállnod stb.

És nézhetnétek filmet otthon, játszhatnátok számítógépes játékokkal, kártyázhatnátok stb.. Lehet jól érezni magunkat úgy is, hogy nem tudunk kimozdulni.

Nem te tehetsz a betegségről.

Btw én nem tudnék ilyen emberrel együtt lenni, nekem nagyon fontos, hogy tényleg jóban-ROSSZBAN együtt legyünk, ne csak akkor legyen jó fej, amikor minden szuper.

Ő is lesz még beteg, vagy fog még otthon feküdni mondjuk egy terhesség miatt. Neki hogy esne, ha ugyanúgy viselkednél akkor vele, mint ő most?

2017. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!