Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig tartható fent ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartható fent ez az állapot, ami egyáltalán nem rossz?

Figyelt kérdés
Három évi párkapcsolat után, tavaly októberben szakítottunk a párommal,aki jóval fiatalabb nálam. Neki azonnal lett egy korombeli új szerelme, akivel ma is tart a kapcsolat. Viszont én és az exem, egyutt élunk, mert jelenleg nincs más mód. Ő nem akar egyáltalán összeköltözni a szerelmével, ritkán is találkoznak élőben, inkább írogatnak és heti egy két alkalom max, amit egyutt töltenek. Szóval,egyutt lakunk , persze kulön szobában. Nagyon jól megértjuk egymást, mindent megbeszélunk, ezen a téren nincs változás,a testiség maradt el, részben. Ugyanis annyira igényeljuk az ölelést , a puszit, sőt felöltözve, de összebújva szoktunk beszélgetni, hogy szerintem jobb lett a kapcsolat így, mint ami volt.Úgy érezzuk, mindketten ki is mondtuk, nem tudunk egymás nélkul élni.Naponta több sms, facén sok levélváltás,kis cédulák, apró ajándékok egymásnak, de inkább lélektársi alapon. De látjuk egymás szemében, hogy kölcsönösen szeretjuk egymást, igaz, nem szerelemmel. Kérlek szépen Benneteket, ne gúnyolódva, de mondjatok véleményt erről a helyzetről.Az új kapcsolatában semmiben nem zavar be,bár a mostani szerelme biztos vagyok benne, nem tud sok mindent.Az exem szerelemes bele, látom, de nélkulem sem tud meglenni, igényli a gyengédséget, és én is. Olyan nagy baj ez?
2018. márc. 3. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az új párjàt hogy neki baj e?

Egyébként betegek vagytok mindketten...

2018. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a része baj a dolognak, hogy a harmadik személyt átvágja.
2018. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vele miért nem költözik össze? 3 év alatt azért már el lehetne intézni.

31/f

2018. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig nem baj, amíg másnak nem okoztok ezzel fájdalmat. De szerintem ritka az olyan nyitott partner, aki ezt tolerálja, így hosszú távon nem hiszem, hogy bármelyikőtök is boldog lehet.
2018. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egyáltalán nem rossz?"?

"Az exem szerelemes bele, látom, de nélkulem sem tud meglenni, igényli a gyengédséget, és én is. Olyan nagy baj ez?"


Semmi baj, majd egy napon felébresz, szétbomlik az illúzió, és akkor nagyon fog fájni. Majd akkor tudni fogd, hogy valójában ez mindhármotokbak rossz..


Most csak hazudtok magatoknak jelenleg.

2018. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!