Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha hirtelen meghaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha hirtelen meghalna a párod? Egyik pillanatról a másikra, mindenxx előjel nélkül.

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Csodálkoznék, hogy volt.
2017. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen nagyon szomorú lennék.
2017. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Túlélném. Ezt, a lányom, konkrétan átélte. Este még semmi, éjszaka rosszul lett a párja és reggel lehetett intézni a temetést.
2017. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén, én ettől félek. Sajnos az apja iszonyat korán halt meg betegségben, és félek, hogy ez öröklődött. Szóval ez nálunk mindig benne van/volt a pakliban :(. Nem tudom, mit tennék. Ő az egyetlen ember, aki úgy szeret, ahogy vagyok. és nem akart sosem megváltoztatni, legalábbis nagy dolgokban nem, csak olyan alap kompromisszumszinten. Biztos végigbőgném az első napot...
2017. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Annak nagyon nem örülnék, mert akkor az azt jelentené, hogy amputálni kellene a bal kézfejemet. (If you know what I mean.)
2017. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Összeomlanék és sosem heverném ki. A gyerekeinkért valahogy próbálnám magamat összekapni, de kegyetlen éveim maradnának az életből. A gyereknevelésbe és a munkába temetkeznék. Nekem ő az igazi, nem akarok nélküle leélni egy életet. És azt is tudom, hogy ilyen csak egyszer van az életben.
2017. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztosan kéne pár nap amire felfognám, hogy mi történt.

Utána garantált lenne pár hónap mély sötétség.

Talán 1-2 év után visszaállnék egy normálhoz közeli szintre.

2017. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Felhívnám a mentőket, hogy vigyék el a testét
2017. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Én pont így fogok meghalni, nem is olyan soká.
2017. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Anyukám így halt meg. Abból pedig nem lehet több.
2017. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!