Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan léptetek ki a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptetek ki a rossz párkapcsolatotokból? Mi volt az utolsó csepp, miből merítettetek erőt?

Figyelt kérdés
Párommal már újrakezdtük egyszer, de sajnos még külső segítséggel sem sikerült legyőzni a problémáinkat. Már ott tartunk, hogy csak elvagyunk egymás mellett és minden hónapban felmerül a szakítás témája, de pár nap múlva mindketten úgy viselkedünk, mintha mi sem történt volna. Persze tudjuk, hogy ez nem így van. Ő nem beszél és nem hajlandó belátni sem a boldogtalanságát, én pedig borzasztó feszült vagyok, gyakran ingerülten szólok hozzá. Mégis képtelen vagyok kilépni... ezt viszont nem lehet örökké csinálni és már egyre nehezebb, de félek. Mi lesz azutan, ha tényleg szétmegyunk? Ki volt már hasonló helyzetben és hogy kezelte le?
2018. márc. 4. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lépni kell. Komfort érzetet kikell dobni. Lépj ki.

Ennyi.

2018. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű. Emeld fel a kicsi segged és lépj már végre! Komolyan nem értem miért kell ennyit szarozni. Nem működik? Nem vagytok boldogok egymás mellett? Viszlát. Csak ki kell mondani. Szád van, használd :)
2018. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én használom a szám, többször kimondtam mar, hogy nem vágyunk boldog és már csak ebből kifolyólag is biztos, hogy ő sem az. Meghallgat, ül csendben, vagy neha feláll, közli, hogy ez hiszti és elmegy. Eltelik így 1-2 nap és úgy viselkedik, mintha semmit nem mondtam volna! Miért ??
2018. márc. 4. 21:10
 4/13 A kérdező kommentje:
*nem vagyok
2018. márc. 4. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó csepp az volt, amikor elfelejtette a születésnapomat.
2018. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Én tudatosan szoktattam magam ahhoz hogy na most akkor szakítunk és ez már egy meghozott döntés. Pár hónap után ráállt az agyam, és elfogadtam, hogy ennyi és vége, lezártam, és most már tovább kell lépni. Azt a részt kizártam hogy azon agyalok hogy mi lesz utána. Azon az elven hogy előtte is sokáig egyedül voltam, valószínűleg utána is sokáig egyedül leszek, de nem haltam bele akkor sem.


2 éve egyedül vagyok azóta, ha ezt tudom akkor is meglépem, mert jobb egyedül mint a szarban tengődni! Így megvan az esélyem egy jobb kapcsolatra. De ha egyedül maradok is, akkor is megérte, sokkal nyugodtabb így az életem. Majd ha nagyon nem megy veszek egy kutyát, vagy tudom is én...

2018. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentjeidre reagálva: nem kell ahoz az ő beleegyezése hogy szakíts!

Az sem kell hogy elhigyje, vagy hogy elfogadja.

2018. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elhatároztam és cselekedtem. Az exem kiakadt, pedig ő is tudta jól, hogy már több a vita, mint a jó időszak. Kérlelt, sírt, tombolt, szidott, de én hajthatatlan voltam, hisz sem ő, sem én nem voltunk boldogok, csak emésztettük egymást. Nem bántam meg, és utólag már ő is hálás volt, hogy én képes voltam lépni. Azóta felesége van és nagyon szeretik egymást.


Ha kellő józanság van benned, belátod, hogy mi az a pont, ahol már nem érdemes több energiát fektetni a kapcsolatba. Fájni fog, és piszkosul fog hiányozni, de mindkettőtök lelki nyugalma (és esélye arra, hogy boldog legyen mással) ér annyit.

2018. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik úgy, mert töketlen, de tudod mit? Meg is érdemlitek egymást. Ha szakítani akarnál, már rég szakítottál volna.
2018. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó csepp az volt, hogy amikor mondtam neki, hogy úgy érzem, nem vagyunk boldogok, akkor azt mondta, hogy ne kezdjem már megint.... Így felfogtam, hogy nincs értelme. Egyszer mi is újrakezdtük, de csak 2 hónapig bírtuk utána. Nem érte meg.
2018. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!