Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek gáz ráírni az exre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ráírni az exre?

Figyelt kérdés

Nem könyörögni vagy ilyesmi.csak fel evvel szakitas utan megkerdezni hogy van..milyen az elete stb

Napok ota ez van a fejemben de nem tudom valami visszarart,kicsit felek hogy meglepi majd vagx nem kivancsi ram


2018. márc. 5. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem gáz, könyörögni tényleg az lenne, de szimplán érdeklődni, miért is ne? Főleg, ha nem nagy haragban váltatok el. Az életed része volt, teljesen normális, hogy érdekel, hogyan él most, mi van vele,
2018. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ,ki kezdeményezte a szakítást, miért?és végül mi a célod azzal,hogy ráírsz.Akarsz tőle még valamit? Ha bem,szerintem ne bolygasd..
2018. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem váltunk el egészen fair módon és mikor ő keresett utana en elkuldtem mert haragudtamra

Mert nem akartam h remenyt erezzek mikor o bem azert keres mert ujra akarna kezdeni..

Es azota nem is keresett

Igy most magamnak mondanek ellent

De megis valamiert.... Semmi celom nincs ezzel csak erdeklodom hogyan el azota

Mar amit elmondhat

2018. márc. 5. 21:28
 4/15 anonim ***** válasza:
ő valószínűleg másképp értelmezné....
2018. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem gáz.

Mi sem váltunk el fair módon, engem édesapám temetése napján dobott ki smsben. Mégis először ünnepek köszöntése alkalmából kicsit beszéltünk, de van h fél évente beszámolunk egymásnak "részletesen", hogy mi van.

Mi 5 évig voltunk együtt, lassan 2,5 éve szakítottunk.


22N

2018. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél tőle semmit, én hanyagolnám a helyedben, ha már fél évig kibírtátok beszélgetés nélkül, most vajon mi értelme lenne annak, ha a semmiből ráírnál? Lehet, hogy csak bonyodalmakat okoznál vele (főleg, ha már van más neki).
2018. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha o szakitott veled akkor nem hiszem hogy erdekled meg , en sem erdeklem az exem es o szakitott..
2018. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem gáz. Én is ráírtam, visszairt rögtön, aztán egy órás csetelés lett belőle, két óra múlva a lakásán dugtunk.
2018. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Én jó párszor megtettem és egyiket sem bántam meg. Egyikkel sikerült megbeszélnem hol ment félre a dolog és megkaptam azt a bocsánatkérést amit akkor kellett volna de utóbb is jól esett. A másikkal összejártam, nagy szerelem volt anno, de az újbóli találkozás utáni szexnél rájöttem, hogy nem ő hiányzott hanem az emléke és hogy már nem ugyan az az ember. Így tehát a szex sem volt jó, kiszerettem belőle teljesen. Ez a felismerés szintén jót tett nekem és ennek köszönhetően mindkettőre úgy tudok visszagondolni mint a múltam egy részére és nem "mi lett volna ha" érzéssel.
2018. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha itt kérdezed akkor igen. Légy erős és ne írj!
2018. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!