Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok a pártokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a pártokkal ha egy tesztet találtok nála?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze a mostani párommal , és hát ha szégyen ha nem , át néztem az előzményeit is emellett a cuccait is és találtam egy pozitiv terhességi tesztet

a volt nőjével évekig volt viszont élő gyerek biztis nincs

minek tartogatja???

meg szerelmes (pluss stb)emlekeket mikor azt mondta mar nincs semmi??

25L ő 28F


2018. márc. 10. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi mi mi micsoda?? Magyarul tedd fel a kérdésed.
2018. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép dolog, hogy áttúrtad a cuccait úgy, hogy friss a kapcsolat. És, ha elrakta őket akkor mit számít, ez még nem jelenti azt automatikusan, hogy szerelmes is belé még mindig. Nekem évekig volt egy DVD-m amin a régi-régi exemmel voltak közös képek. Már nem is emlékeztem rá, de az akkori párom nem is kutakodott magától. Pláne nem vont le következtetéseket...
2018. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is őrzök pár dolgot az exektől, az egyikkel még a kapcsolatot is tartom, de ettől még a férjemet szeretem, csak nem akarok úgy tenni, mintha nem lenne múltam. Valószínűleg mélyen fájó seb az a baba, amiről fog beszélni, ha közelebb kerültök egymáshoz. Bár kétlem, hogy ez neg fog történni, ha te csak magadra tudtál gondolni ebben a történetben.
2018. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is valószínű van jópár holmi a volt kapcsolataimból, de már meg nem mondom melyik honnan van.

Ami elmúlt elmúlt, egyáltalán nem gondolok rá.

De ha te szándékosan keresel valamit, amin kattoghatsz, és beleköthetsz, lehet, jobb, ha inkább elgondolkozol, kell-e neked kapcsolat, és rabolnod más értékes idejét.

2018. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ellenkezőleg.
2018. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Bekker...mekkora problémák.

hozzáteszem 6 éve élek kapcsolatba a párommal,és exemtől kaptam pár plüss pláne egy párnát szív alkó, és szerepel rajta h I love you..és azon alszom(azon is+ többin),és nem azért van meg,mert imádom az exem stb. szeretem a párnát. Párom is tudja,na és?


De számomra gáz,h nem tudsz a pároddal kommunikálni, nem tudod megbeszélni a dolgokat?!Miért nem tőle kérdezel rá a tesztre?

2018. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

Az emberek nagy része, mániákus gyűjtögető.

A gondolkodás mód is nagyon eltérő. A múlt az múlt, mondják, de közben a Józsi párnája van a fejük alatt, még a Béla dugja:)) Egyik alakalommal, a múlt elmúlt, nem kell vele foglalkozni, másik alkalommal, meg igenis gyűjtögetni kell az emlékeket. Vagy is még mindig köt valami az x évvel ezelőtti nőhöz, férfihoz. Semmit nem jelent, hogy azóta mással már akár házasságot is kötött, ott lebeg még az ex, az emlékek között.

2018. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek van múltja, ezen nincs semmi meglepő.

3 éve vagyunk/élünk együtt, ha ne adj Isten szétmegyünk, minden ajándékot (99%-ban ékszerek) dobjam majd ki?Hát nem fogom, 33 évesen már nem itt tartok, mellesleg az, hogy átkutattad a cuccait, meglehetősen érett gondolkodásra vall, gratulalok.

2018. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed ha nem, egy vetélés vagy egy gyerek elveszítése akár abortusz által mindenkinek nagyon nehéz, nem csak a leendő anyának, hanem az apának is.

Ettől függetlenül maximálisan jó lenne, ha tisztelnéd az érzéseid általában és nem kutatnál a cuccai között, legyen már benned ennyi...

2018. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyében én szakítanék veled, hogy kutatsz a cuccaim közt. Ráadásul friss kapcsolatban.
2018. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!