Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szeretitek a párotokat, egy hullámhosszon vagytok, mindkettőtöknek hasonló doldog fontosak, egyezik a közös jövöről szőtt tervetek, le is tudnátok élni vele a hátralévő életeteket, DE nincsen jóformán szexuális életetek. Nem érzitek úgy, hogy mint nő is vonzódna hozzátok, viszont érzitek, hogy szeret (pl foglalkozik veled, napközben felhív csak hogy miújság, érdekli mi rörténik veletek, sokszor elmondja, hogy szeret, esténként összebújva tv-ztek, stb) de szex az kb 3 havonta egyszer van és az se valami minőségi



24/N ő 31/F 3 éve vagyunk együtt 2,5 éve együtt is élünk.


2018. febr. 21. 17:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Mióta van így? Nem csak átmeneti? Ha csak az, akkor nem. De ha mindig is ilyen volt, akkor nem értük volna meg a 2.5 évet. 26/N
2018. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Bármennyire is sokan azt állítják, h a "szex nem fontos", de igenis FONTOS! Az egyik alapvető dolog egy kapcsolatban. Ha nincs egyforma szexuális igény, akkor veszett a kapcsolat. Ez ugyanolyan, minthogy valakit szeretsz-e vagy sem. Szerintem beszélj a pároddal.
2018. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%

tőled volt már kérdés a héten ugyamezzel a problémával


látszólag neked a szex fobntos, neki nem


ha annyira viszket, akkor szakíts, ha nem a szexet teszed meg életed fő problémájának, akkor még működhet is.


amúgy végre egy pasi, aki nemcsak baszni akar, én biztos értékelném.

2018. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Valahol olvastam egyszer, hogy ha a szex működik, akkor 10%-ot ad hozzá a kapcsolathoz. Ha nem működik, akkor 90%-ot elvesz.. Szerintem nagyon igaz.
2018. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Ilyet olvasni borzasztó, főleg, hogy nagyon fiatalok vagytok ennyire silány szexuális élethez. Sajnos azt kell, hogy mondjam, ha együtt maradtok előbb-utóbb valakinek vagy mindkettőtöknek szeretője lenne, mert szüksége van az embernek arra, hogy vonzónak érezze magát és a jó szexre is.

Nekem is volt olyan párom anno (fél évig bírtam csak a dolgot) hogy remekül kijöttünk, minden klappolt, de a szex pocsék volt valamiért. Utólag örülök, hogy nem húztam az időt tovább, mert 4 éve vagyok már egy jó kapcsolatban ahol a szex is remekül működik. Ezt kívánom neked is.

30/N

2018. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem szakítanék emiatt.
2018. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Szakítanék.Ilyen havert lehet találni akárhol,ez nem párkapcsolat.Eddig se vártam volna az tuti.
2018. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknek megfelelő így, akkor nincs semmi probléma. Viszont ha hiányzik a gyakoribb szex, akkor beszéljetek erről egymással. Vagy szakítás lesz, vagy gyakoribb szex, ennyit megér a kommunikáció.
2018. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején is így működött ez, vagy csak az utóbbi időben? Mert ha korábban aktívabb volt veled, akkor lehet most valami betegség áll a háttérben, de még az is előfordulhat, hogy téged nagyon szeret mint embert, de a szexet megoldja mással.
2018. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Szakítottam hasonló esetben :)
2018. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!