Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fiuk, mennyi időbe telt nektek tovabb lépni?

Szakitottam a baratommal 1 honapja,ami hihetetlenul nehez volt szamomra,mert szeretem,de meg kellett tennem,mert egyaltalan nem becsult meg,nem ertekelte azt hogy en mar mindenem odaadtam neki,mindig a kedvebe jartam. Csunyan beszelt velem,sose bokolt,nem kaptam tole soha egy szal viragot se es egy ido utan mar az exevel beszelgetett,hazudgalt egy lanyrol,hogy a neveloapja lanya,holott nem is azonos a vezeteknevuk,ezt megelegeltem es tobb mint egy evnyi jaras utan szakitottam vele. Eleinte meg irkalt nekem,hogy nem tud mas nore nezni,majd ezt kovetoen bejelolt rengeteg not facebookon es eleg feltuno modon lajkolgatta a kepeiket. Ezutan elkezdett velem bunkon beszelni. Majd ujra keresett,elkuldte a kozos kepunket csak ugy es ujra bunkozott. Aztan letiltottam,bejelolt mas profilrol,de folytatodott a kedvessege utan a mocskos beszed. 5 napja nem ir. Szerintetek tultette magat rajtam? En meg nagyon szeretem,es rosszul esne ha mar mas lanyokkal foglalkozna,de ez a kapcsolat mar menthetetlen volt.

23L

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, veszekedés, túllépés, megcsalás

2018. márc. 15. 21:35  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

+sokat veszekedtunk

# 1/2Időpont 2018. márc. 15. 21:48 Privát üzenet

Milyen emberekkel jöttök ti össze...

"sose bokolt,nem kaptam tole soha egy szal viragot se" - érdekes, ezeket én eddig minden párkapcsolatomról elmondhatnám

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. márc. 15. 21:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Brown gázzal töltöttem meg egy 10 liters bag in box zacskót. Ezután rákötöttem egy csövet, amelyet bevezettem egy félig vizzel telt müanyag flakonba, ahova belebuborékolt. Onnan...
Excelben, hogyan tudom beállítani? Az egyik cellában az van, hogy mennyi idő telt el adott dátum óta a másik cellában 2 dátumérték közötti eltelt napok száma van. A MA függvény...
1ev telt el lassan es meg mindig szeretem ot! Hogyan kapjam vissza, vagy ha nagyon muszaj lepjek tovabb ez igy mar nem jo!? 16/L
Nálatok mennyi idő telt el a "nem bírom tovább válni akarok" és aközött, hogy minden lezajlott?
Hogy lépjek tovább? Már el telt egy kis idő, de még mindig bánt!
Egyedülálló anyukák! Milyen az életetek? Tovább tudtatok lépni? Mennyi időbe telt, még egy normális férfit találtatok? Hány gyerkőccel maradtatok egyedül?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!