Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Olyan lelkiismeret furdalásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lelkiismeret furdalásom van. Hogyan tegyem ezt jóvá?

Figyelt kérdés
A volt barátommal már majdnem 1 hónapja, hogy szakítottunk. Több mint két évig voltunk együtt, igazából nagyon szuper két év volt. Most az, hogy ki a hibás és mi miatt romlott így el az nem tartozik a kérdéshez, persze őszerinte én , szerintem meg nyilván ő volt a hibás most ez nem fontos. Közös megegyezéssel szakítottunk, normálisan már amennyire ezt lehet elköszöntünk nem volt tányérdobálás vagy ilyesmi de azért volt bennem egy kis tüske. És amikor ezt beszéltem a bárátnőimmel, sőt nagyobb baráti körben akkor eléggé szidtam őt, persze szerintem érthető, hogy mérges voltam rá. Viszont nagyon meglepődtem amikor visszahallottam, hogy ő miként beszélt rólam, a barátnőm hallotta is igazából de más is említette, hogy olyanokat mondott, hogy nem is tud rólam rosszat mondani, csodálatos két év volt, én vagyok az egyik legkülönlegesebb lány akit ismer stb... Pedig ő volt a sértődöttebb, ő mondta ki először, hogy szakítani akar mert már nembírja ezt elviselni, elege van belőlem stb. Azóta olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy ilyen csúnyákat mondtam róla, tényleg csak az indulat beszélt belőlem mert valóban csodálatos két év volt és ő egy ritka rendes pasi de tényleg. Biztos ő is visszahallotta, hogy miket beszélek róla és egyszerűen nem akarom, hogy azt higgye, hogy nekem rossz volt vagy, hogy nem becsülöm őt semmire :( Nem akarom újrakezdeni, nem lenne értelme. Csak nagyon zavar és nem az, hogy mit gondol rólam hanem, hogy biztos szarul esik neki :(
2018. márc. 16. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha dobsz egy privátot, nagyon szívesen segítek és beszélgetek veled a dologról. Átéltem hasonlót, nem a levegőbe beszélnék.
2018. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Ha dobsz egy privatot,szivesen atelek veled egy hasonlot...

:D

2018. márc. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"akkor eléggé szidtam őt, persze szerintem érthető,"


Nem, nem érthető. És, ha még mindig annak látod, az elég gáz. Jóvátenni meg nem tudod, a kimondott szó nem jön vissza, tanuld meg kezelni az indulataidat, és ha bajod van, akkor mond és annak, akinek kell... ne utálag a háta mögött.

Annyira azért jó, hogy ha visszamondják neki, tán nem fog ilyen szépen beszélni rólad, és akkor nem lesz ekkora a kontraszt.

2018. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor hivd fel beszéljetek mégha nem lessz folytatása akkor legalàbb adtàl esêlyt magatoknak hogy àtbeszéljétek az egészet .Én anno egy kedves pasit bàntottam meg igaz mi nem jàrtunk de ő jófej volt udvarias én meg inkább nem részleteznêm .Utana kb 1évig bűntudatom volt miatta ahogy viselkedtem vele .
2018. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert nem lenne ertelme ujrakezdeni?
2018. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!