Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 hónappal a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónappal a szakítás után normálisak ez a lelkiállapot?

Figyelt kérdés

Teljes bizonytalanság a szakítás körülményeit illetően. Bűntudat, egyre növekvő frusztráció, félelemérzet, néha düh. Körülötte forog minden gondolatom. Önmarcangolás az elkövetett hibák miatt. Közöny minden iránt, ami eddig érdekelt. Minden döntés, minden cselekedetben a visszaszerzését látom. Felé és a külvilág számára boldogság mutatása. Munkába temetkezés, pénzhajhászat. Folyamatos nosztalgiázás. Álmokban is gyakran szerepel. Utána való sóvárgás. Amikor egy szikrányi reményt látok az újrakezdésre, akkor feldobottnak érzem magam, máskor depresszív hangulat.

Próbáltam ismerkedni másokkal, egyszerűen nem tud érdekelni senki rajta kívül, még nála relatív szebb nők sem, hiába ismerkedek. Az egyetlen dolog, ami érdekel, hogy újra vonzalmat keltsek benne és újra összejöjjünk.


2018. márc. 17. 14:34
 1/6 A kérdező kommentje:
*normális
2018. márc. 17. 14:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne...mert én is ugyan ebben vagyok már 6hónapja ő le sem szar már én meg bele halok.Én már le tiltottam mindenhonnan,hogy még véletlenül se lássam...de így sem tudom elfelejteni...egyszerűen tönkre tesz már..21F 4éves kapcsolat volt
2018. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Normális. A nők alávalók.
2018. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális.
2018. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen dolog, ami érdekel, hogy újra vonzalmat keltsek benne és újra összejöjjünk."


Ha van ra esely, hogy ujra osszejojjetek, akkor legyen ez a celod, egyszer elunk, es ha neked o kell akkor tegyel meg mindent erte..

2018. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se értem! :D

Miután összeköltöztünk a csaj úgy kezdett el velem viselkedni mint egy kutyával akit a popójából húzott ki!

De mindig előjönnek a vele kapcsolatos jó emlékek amik ugyan ezt előhozzák belőlem ilyenkor gyorsan elnyomom azokkal az emlékkel mikor egy szemétként viselkedett velem :D(és sajnos van bőven ilyen is)

2018. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!