Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lépjek túl az exen aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl az exen aki a kislányom apja? Vagyis inkább az érzésen hogy egyedül vagyok! Leíràs👇

Figyelt kérdés

Viszonylag hamar született meg a kislányunk majd 3 év után el válltak útjaink!Majd utána Egy éven keresztűl még ment a féltékenykedés, korlátozàs aztán jóban lettünk sok mindenbe segítettunk egymással ,rendeződni kezdtek a dolgaink!Terveztük azt hogy újra össze költozünk!Aztán látni kezdtem rajta azt hogy nem biztos az egészbe ,húzza az időt!Emiatt én feszült lettem és nem erősítettem hanem még jobban rá tettem pár lapàttal arra hogy nem érdemes folytatni!3-as ba el mentünk egy kis kikapcsolódásra ahol meg beszéltük hogy új életet kezdünk!én ekkor ki jelentettem hogy semmilyen kontaktot nem szeretnék hogy könyebb legyen az elvállás!Haza értünk és kb masfél nap múlva küldtem neki kèpeket (úgy gondoltam a no kontaktot h az eddigi napi trécselést szűkitsük le csak gyerek témára)láttam hogy volt fent de nem nézte meg!aztàn azóta 2napja elérhetetlen (nem írtam nem hívtam)de nem volt messengeren!Értem én hogy én már nem izgatom de hogy 4napja semmit nem tud a gyerekeről nem izgatja...ennyire besértődött azon hogy nem akarok trécselni vele?nem vagyok lelki szemetes!

Viszont most picit zavar ez bár én kezdtem el azzal hogy pár órát nem voltam fent facen (nem is voltunk itthon)de most aggaszt!Lehet hogy total gyerekes viszont szenvedek!Félek..probalom le kotni magunkat sokat vagyunk kint a szabadba vagy megyunk el ide/oda de nem érzem teljesnek magunkat 2-en a kislányommal!

Nem tudom mi lesz velünk??Én már dolgozom a kislány Ovis !

Mosolygos életvidám nő vagyok bulizós barátaim nincsenek!Viszont megbízható barátnőim vannak!(aki nem volt az már kiiktattam az életemből!)De valahogy azt látom hogy a velem egy kaliberű nők gyerek nélkül sem találnak párt!Nem hogy gyerekkel!

Nem állandóan de rám tör az hogy nem érzem jól magam!jaj mi lesz velünk?a kislányomnak ez lelkileg milyen lesz?Miert velunk tortenik?

Hogyan lépjek túl az egészen?

Akik már túl éltek egy ilyet tudnának tanácsot adni?



2018. márc. 18. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne a messengerből ítélkezz, hogy nincs fenn. Te "kezdted azzal, hogy pár órát nem voltál fenn"? Mintha a tini párkapcsolatoknál olvasnám a kérdést.


Na mindegy, szerintem nyugodtan hívd fel vagy írj neki, hogy a ne beszéljünk többet az azt jelentette, hogy a gyereken kívül ne beszéljetek. Hátha ő félreértette a dolgokat.

Megértem, hogy nehéz jóban lenni és csábító az is, hogy újra összejöjjek a gyerekem apjával/anyjával ha egyedülálló vagyok, de biztos meg volt az oka ami miatt nem működött előtte sem. Tényleg nem könnyű gyerekkel új párt találni, de láttam már a környezetem, hogy azért lehetséges.

A kislányodnak meg jobb, hogy nem egy ellenséges környezetben van ahol apa és anya marják egymást. Az én szüleim is elváltak anno, mivel jóban tudtak marad ez bennem nem okozott semmilyen kárt.

Próbáld meg picit jól érezni magad, foglalkozni a lányoddal barátnőiddel és majd jönni egy új férfi amikor kész vagy rá, mert a leírásból azt érzem, hogy kapaszkodsz még az exbe.

2018. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szegény kislány! Jól elb.sztátok az életét.

Az érdekel, hogy milyen lesz a lányodnak? Szar. Nagyon szar. Az apjával még le sem zártátok tisztességesen a házasságotokat (ha házasok vagytok egyáltalán, bár nem nézem ki belőled, hogy igen), de már azon agyalsz, hogy hogy találsz majd párt gyerekkel. Borítékolom, hogy lesz 2-3 mostohaapukája, 2-3 mostohaanyukája, innen-onnan néhány féltestvére, plusz a mostohákkal együttjáró mostohatesók..... kész káosz lesz az élete, mert a szülei agyatlanul szaporodnak (gyereknevelésnek az ilyet nem tudom nevezni, ne hatagudj).

2018. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Képzeld nekem az első gondolatom az volt hogy mi lesz vele a kislányunkal mert imádja az apját!es jó apa is! de mivel a kapcsolat menthetetlen tovább kell lépnem!(1évünk màr el ment arra hogy hátha meg tudjuk javítani)Nem egyedül akarok élni nekem is szükségem van társra!Nem azt mondtam hogy most rögtön!

Fél tesók tobb apától?

Szerintem aki egyedul marad egy gyerekkel legalábbis én nem azon gondolkozik hogy még egy gyerek meg még egy!

Nem is tudod hogy egyáltalan akarok e még?!

2018. márc. 18. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Adja Isten, hogy a gyereked apjával béküljetek ki, és boldog, szerető és egészséges családban nőjön fel!

DE! Ha új partnered lesz, nagy rá a sansz, hogy ő is fog gyereke(ke)t hozni a kapcsolatotokba. Ha pedig huzamosabb ideig vagytok együtt, neadj'Isten életetek végéig, akkor azért oda is fogsz szülni, a nyakamat rá! Egy jött-mentnek szültél, az Igazinak meg nem fogsz? Ne viccelj már!

Ugyanez igaz a gyerek apjára is. Neki sem te volt az Igazi, majd pont a nagybrtűs nőtől nem akar majd gyereket?!

Ne legyen igazam, és nőjön fel a gyereked a saját családjában, mert az elvált szülők gyerekei az esetek 95%-ában el vannak halmozva a féltesókkal, és mostohákkal, lelki defektekkel és degenerált családmodellel......

2018. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen totalissan igazad van ez így már más megfogalmazás!:)

De egyenlőre nem tervezek gyereket !Nem fogok még egyszer ebbe a hibába esni!de 6év házasság meg 10 év után is lehet ugyanez !jon a gyerek és vége:(semmi és senki nem biztos!

2018. márc. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!