Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyi? Tényleg most már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi? Tényleg most már csak szenvedjek és kész várjak amíg fel múlik?

Figyelt kérdés
Már 6hónapja szakítottunk 4évig voltunk együtt,mind2nek MINDENben mi voltunk az elsők,vége lett nincs értelme már folytatni meg NEM IS AKAROM! már nem lenne hozzá gusztusom egyálltalán hozzá nyúlni meg ilyesmik,bármit kinézek már belőle magyarul amit eddig nem gondoltam/néztem volna ki belőle mindent megcsinált/csinál.Egyszerűen nem tudom el felejteni..hiányzik is néha egésznap rá gondolok fel se kelek már ő jár az eszembe...ő meg a szokásos magasról tesz rám pasizik bulizik ilyesmik de nekem semmi nem vált be mindent próbáltam...de még is ő kell?!(pedig ha ő keresne se állnék vele le többet...de legbelül nem tudom miért van ez)valaki hasonlóban esetleg? valami tanács ilyesmik? már nagyon kész vagyok.21F

2018. márc. 20. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy cipőben járunk. Ugyanez a helyzetem, csak annyi a különbség, hogy 4 éve szerelmes vagyok, abból 1 évig voltam Vele együtt, 7 hónapja szakítottunk. Azért nem lehettem Vele addig, mert visszautasított és vártam Rá. Aztán együttlétünk alatt a modora se változott semmit, rideg volt és házsártos, de úgy szerettem és szeretem a mai napig is. Nem bírtam Mellette, teljesen idegroncs lettem, mert nekem a szeretete kimutatására lett volna hatalmas szükségem, és rengeteget is veszekedtünk. (Hazudott,félre is lépett számtalanszor, de amilyen megbocsátó vagyok, elnéztem a ballépéseket, hiába nem tőle tudtam meg.)

Én is mindent próbáltam, de semmi se hatott. Hiába mondják, hogy elhatározás kérdése.. nem. Nálam nem. Mélységesen beleszerettem, és nem tudok másokat (barátokat se.) elengedni. Nem az a fajta vagyok, aki ne tudna ragaszkodni.

Nagyon rossz helyzet. Nem kívánnám a rosszakaróimnak sem, hogy ebben a cipőben legyenek.

Sok-sok idő kell neked is. Nem tudom a megoldást, de remélem, majd megtalálod a magad válaszát erre. Én is ezen vagyok.

2018. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a leghosszabb szerelmes kapcsolatom háromnegyed év volt, de még ott is utána vagy újabb 2 év volt, mire elfelejtettem annyira, hogy ne gondoljak rá napi szinten gyakran.
2018. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindaddig ezt fogod érezni, amíg nem találsz magadnak egy olyan partnert, aki megüti azt a szintet amit az Exed képviselt. Ha rátalálsz a megfelelő lányra olyan gyorsan el fogod felejteni az exedet, hogy észre sem veszed.

Viszont ha nem megfelelő partnerrel kezdesz, beleugrasz egy olyan kapcsolatba ahol nem értékeled a partneredet, akkor még lejjebb fogsz kerülni és még inkább vissza fogod sírni az együtt töltött időt, szóval ezt nem javaslom.

Legyél figyelmes és akkor dobjad be magad, ha tényleg olyan partnerre találtál akit el tudsz képzelni magad mellett. Ne légy megalkuvó és tanulj a történtekből.

UI......amit a mai szemeddel tökéletesnek hiszel és epekedsz utána azt 10év múlva jó ha közepesnek értékeled, mert a csalódások és egyéb tapasztalások nagyban átrendezik az ember értékrendjét.

2018. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyél türelmesebb magaddal!

Tanulj, dolgozz, keress új hobbit, járj el szórakozni, foglalkozz önismerettel... Mást most úgysem tudsz tenni. Idővel jobb lesz minden!

2018. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aterzem,sot az en exem mar egyutt van az exevel.Miota szakitottunk eltelt 3 honap,de mar egyutt vannak.Hidd el lesz sokkal jobb...ugyanezeket ereztem amit most te,de eljartam bulizni,beszeltem errol emberekkel,igy hozta az elet ezt kell szeretni.Elotte igy volt egyfajta eleted,most is lesz,csak hat ehhez ido kell.De hidd el jobb lesz.Par hete meg en is itt voltam,de felideztem a baratokkal eltoltott pillanatokat es minden regi szep emleket es sokkal jobb tole.Kitoroltem mindenhonnan,hogy ne is lassam mit csinal,tehat kitoroltem az eletembol.Tedd ezt te is,tudom nehez,de jo lesz minden hidd el!!
2018. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát figyu kösd le magad! Jobb lesz igen!! én évekig szenvedtem mert nem tudtam lapozni/lezárni/továbblépni..

Minek gyötröd magad ha bulizik??? Kicsit bulizz te is találsz valakit aki értékel is!! Hajrá!

Ne süppedj bele az önsajnálatba!!!

2018. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!