Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy egy férfi 30 évesen nem érzi magát kész a gyerekvallalasra, házasságra, emiatt mindig menekül, ha ez kerülne szoba?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem normális, de amilyen éretlenek a felnőtt férfiak manapság, elég gyakori.
2018. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem magam ennyi idősen érettnek a dologhoz, pedig nő vagyok. Ma már később érnek ilyen szempontból az emberek.
2018. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

Na tessék témánál vagyunk...tegyél fel egy olyan kérdést,ahol kicseréled a férfit nőre, és már is kapod a megértőbbnél megértőbb bólogatós válaszokat,hogy "teljesen normális",tanuljon,éljen,karriert csináljon stb.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8811..


De bezzeg a férfiak...azok csak "gyerekesek" és menekülnek minden elől. Micsoda objektív megállapítások.

2018. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem merem megitelni, milyen erzes milyen korban a normalis, de en minden esetre erthetönek tartom.


Lehet szamtalan ok, amiert ugy erez. Gyakori a stabil egziztencia hianya. De lehet akar pont az, hogy elert, felepitett mar valamit es meg szeretne elvezni egy kicsit anelkül, hogy felelösseget vallaljon. Lehet, ugy erzi nem jo iranyba halad a parkapcsolata, de akar azt is erezheti, hogy meg nem talalta meg az igazit. Ugyanugy, ahogyan azt, hogy minden tökeletes, boldogok es ezen meg egy ideig nem szeretne valtoztatni.


Szemelyes velemenyem az, hogy lehet valaki fele sugallni, hogy reszedröl keszen allnal tovabblepni együtt, de vegül neki sajat maganak kell eldöntenie, hogy hogyan tovabb. Ahhoz en jobbnak tartom, ha teret hagynak, minthogy noszogatnanak.

2018. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
49% Én nem tartom éretlennek az ilyen férfiakat.
2018. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%

A mai világban ez a normális, nem olvasod, hogy a csapból is az folyik, hogy aki férfiként 35 éves kora előtt megállapodik az egy hülye? Mert, hogy ők még akkor vannak a szexpiaci értékük csúcsán, és minek babázzanak még? Egy férfi biológiai órája szinte korlátlan, de 50 évesen is még teljesen szalonképesek az ivarsejtjei. Mindazonáltal, szerintem azért 40-es években már ideje gyereket vállalni.


Egy nőknek más a helyzet, ők sokkal hamarabb öregszenek (legalább egy ilyen 10 év korkülönbség van, tehát egy 30 éves nő egy 40 éves férfival egykorú a biológiai ideje alapján), és miután sok nőnek ez nem tetszik, hogy 30 évesen akikor már muszáj családot alapítania, mert hát vénlány maradjon és ne tudja meg milyen érzés anyának lenni? Szóval az ilyen nőknek ba$sza a csőrét az, hogy csak a 40 éves pasik közül tud válogatni családalapításra, a 30-as férfiak még nem akarnak a többség. És ezek a nők írják ki az otromba kérdéseket/válaszokat is, az itteni bepánikolt, kapuzárásos, vénlányok ;)

2018. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem kötelező sem házasodni, sem gyereket vállalni. Ha az élettársa vagy, akkor keress másik partnert! Ha az anyja vagy, akkor meg hagyd békén!
2018. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

6: te egy nagyon sértett és magányos kisfiú vagy. Sajnállak.

23/N

2018. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar gyereket/családot akkor nem akar. Egy dolga van: ugyanilyen mentalitású párt találni.
2018. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ilyenkor leginkább arról van szó, hogy veled nem akar házasodni és tőled nem akar gyereket. F
2018. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!