Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi időt kell várni a barátnő kereséssel?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolat után, 3 hónapja vagyunk külön,ő szakított utána 2 hónappal mondott olyat amitől teljesen kiábrándultam belőle szóval ha akarna se jönnék újra össze vele

26F


2018. márc. 26. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele újra össze jönni akkor min agyalsz?

Ha te úgy érzed,hogy neked más nő kell és készen állsz akkor állj neki csajozni és kész,nincs meg írva a nagykönyvben,hogy szakítás után x y idő múlva lehet csajozni :D

2018. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ezt érezni kell, ha tudnál önfeledten beszélgetni nőkkel és vonzódni hozzájuk akkor immár semmi akadálya. Én is 5 éves kapcsolatból léptem ki, gyakorlatilag napok után már ismerkedtem.
2018. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném ha azt hinné hogy pótléknak szeretném.Azért tettem fel a kérdést.
2018. márc. 26. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, mit gondol? Nem vele vagy, semmi köze hozzá. Azt gondol, amit akar. Akkor csajozz, ha úgy érzed, hogy készen állsz belevágni valami újba.
2018. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Semennyit. Sőt, én azt mondom, szakítás előtt is járkálj nyitott szemmel, elvégre cipőt sem mezítláb mész vásárolni.
2018. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, de ez butus kérdés, ugye te is látod?
2018. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem ő mit gondol.Azt nagy ívben le.arom hisz ő szakított.Hanem az új leendő párom nem szeretném ha azt hinné csak pótléknak kellek.
2018. márc. 26. 21:31
 8/10 A kérdező kommentje:
*nem kellek hanem kell bocsánat kijavitotta a telefon
2018. márc. 26. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Amennyi kényelmes. Amelyik csaj azon fog pörögni, hogy te mikor szakítottál az előző lánnyal és ezen múlna a kapcsolat, azt hagyd a fenébe. Kapcsolat alatt is minden apróságot valami női magazin alapján elemezne és sosem lennél mellette nyugodt. Egy értelmes és felnőtt csaj azt fogja nézni, hogy vele hogy viselkedsz.
2018. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. márc. 26. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!