Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti elhagynátok a párotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotok ha elvennék a jogosítványát és soha többé nem vezethetne?

Figyelt kérdés

Ti elhagynátok a párotok ha elvennék a jogosítványát és soha többé nem vezethetne ,tehát nem tudna már sehova sem fuvarozni mindenhova plázába shopingolni munkába iskolába stb gyalog biciklivel vagy villamosal buszal metróval esetleg taxival kellenne menni?

Azért kérdezem mert a unokatestvéremel pont ugyanez történt csak ő neki nem a jogosítványát vették el hanem anyagi okok miatt eladta az autóját és így nem tudta fuvarozni a barátnőjét ,30 km-re lakik a barátnője és csak úgy tudtak találkozni hogy vagy ő ment vonatal vagy a barátnője jött le.

Egy kis idő után a barátnője be elégelt és gyakorlatilag meg mondta neki hogy ennyi volt és lelépett 3 év kapcsolat után és még azt mondják hogy a csajozáshoz nem kell pénz és kocsi szerintem igen is kell mind kettő.



2018. márc. 28. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez életszagú kérdés...és igen igazad van!

lehet azt mondani hogy nem kell csak a szerelem számít stb...de igen is fontos része lehet egy kapcsolatban...lehet de nem törvényszerű!

Viszont aki már 3 éve együtt van valakivel és bejön egy iylen szitu és ez miatt szakít nah az valóban sekélyes érzelmekkel megáldott érdek emberke lehet...nemtől független!

2018. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy ostoba videki luvnya miatt szerintem ne altalanosits, mert igy pont annyi eszed lesz, mint annak noszemelynek.
2018. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az unokatestvéred ne bánkódjon egy ilyen csaj miatt, most látszik meg, hogy valójában nem is szerette igazán.

Mert ha szerelmes lenne belé, akkor nem számítana, hogy jelenleg nincs kocsija.

Meg ez most nem azt jelenti,hogy soha nem is lesz. Egy idő múlva úgy is egyenesbe jön az unokatesód, és majd vesz egyet.

Amúgy meg a csaj is nyugodtan megcsinálhatta volna már a jogsiját és vehetett volna valami kis autót. Csak gondolom így kényelmesebb neki, nem kell pénzt kiadni jogsira, autóra, benzinre.

2018. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs párom, csak kialakulóban van valami.

Van saját autóm, jogosítványom is.

Soha nem tartotta vissza az, ha egy pasinak nincs.

Volt már olyan kapcsolatom is, hogy se kocsija se jogsija nem volta pasinak, mégis jól elvoltunk.

Bár az is igaz, hogy én már rég nem vagyok tini. :)

32N

2018. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

A jogsit nem csak max 1 évre vehetik el?

Amúgy nálunk most pont ez a helyzet, a barátomtól kb 2 hete vették el a jogsit, még nem tudjuk mikor kapja vissza, várunk a tárgyalásra, de tudtommal max 1 évre vehetik tőle el.

Nekem nagyon tetszik igazából a dolog, mert már olyan szinten ellustult, hogy ha megkértem hogy jöjjön már elém a villamos megállóba vagy menjünk már ki az 5 percre lévő boltba, akkor mindig az volt a válasz, hogy nem, mert ő kocsi nélkül nem megy sehova. Ha megkértem hogy jöjjön már értem meló helyre, akkor az volt a válasz, hogy nem, mert utál Budán vezetni. Na most, hogy elvitték a jogsiját, rögtön értem jött a meló helyhez, eljött velem a postára, boltba stb. tehát olyan helyekre ahova luxus lett volna megmozdítania a kisujját míg volt jogsi. Na meg nem rohangál a haverhoz sem éjfélkor, mert tudja, hogy éjszakai busszal már szívás lenne hazajutni.

Szóval nekem még tetszik is ez a helyzet, na de egy távkapcsolat nyilván máshogy működik, egyébként nem hinném, hogy valaki csak ennyiért véget vetne a kapcsolatnak, tuti voltak ott más problémák is.

2018. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30km az nem is távolság... amúgy én tuti nem hagynék el ezért senkit, nekem 0%ban számít, hogy van-e kocsija valakinek, sőt, még a jogsival is így állok. szóval nem kell általánosítani, hogy minden csajnak/nőnek csak a pénz kell, meg stb, mert nem...csak ez ugyanolyan, mint a pasik, meg a szex esete. a kigyúrt, lányok álma pasiknak általában valóban csak a szex kell, nők között meg a plázacicák mennek a pénzre. 19/L
2018. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 October15 ***** válasza:
80%

Te most szopatsz? XD

30 km-ről lusta volt beutazni és inkább szakított?

Mi a rák? XD Max egy fél óra pls.. XD


26F

2018. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Drazicc válasza:
Persze hogy szakítanék, sőt úgy ismerkedem, hogy az első kérdésem hogy van e jogsija kocsija, ha nem otthagyom.
2018. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem van jogsim, de minek? Nem igazán hiszem, hogy én vennék autót, még ha most azt mondanám, hogy megtehetem. Mert nem igazán van hozzá tehetségem sajnos és úgy vagyok vele mint a Rome sorozatban:

Pullo:Never fear young Dominus. We'll make a regular terror of you.

Octavian:At best I'll be a middling swordsman.

Pullo:It's better than nothing.

Octavian:There you are wrong. The graveyards are full of middling swordsmen. Best not to be a swordsman at all than a middling swordsman.

De az elején szerintem nem hátrány Budapesten. Olcsóbb a tömegközlekedés, néha egyszerűbb is a dugók miatt, szóval sokan nem tartják fontosnak. Persze lássuk be, hogy státusz szimbólum, szóval azért benne motoszkál tudat alatt a legtöbb nő fejében, hogy még egy tragacsa sincs. A saját lakásra meg fokozottan igaz ez. Ebből adódóan csak a fiatalabb lányok vannak el egy darabig így a fiúkkal, de egy idő után már nem szeretnek tervezni semmi komolyat, ha ezekkel alapvetően nem rendelkezik a férfi. Persze kivételek mindig vannak, de ez az általános

2018. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noblesse Oblige ***** válasza:

9 éve vagyok együtt a barátommal. Kocsi nélkül.

Szóval biztos nem vágnék eret magamon egy ilyen szintű "tragédia" után.

Nincs szükségünk autóra. Ha vennék egyedül a kirándulások miatt. Mert kényelmesebb autóval hétvégente utazni, mint több átszállással eljutni az Isten háta mögé.

De a bevásárlást, a rokonlátogatást, munkába menetelt eddig is megoldottuk nélküle.

2018. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!