Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Friss szakítás után egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szakítás után egy életetekbe hirtelen betoppanó embernek adnátok esélyt? Illetve magatoknak, a vele való boldogságra?

Figyelt kérdés

Igyekszem minél rövidebben leírni. Friss szakításon vagyok túl, az exemmel még szeretjük egymást, "technikai" okok miatt szétváltak az útjaink egy hosszabb párkapcsolat után, nem gondoltuk volna, hogy ilyen nehéz lesz. Elhatároztam magamban, és mondtam másoknak is, hogy nekem más kapcsolat, más férfi nem kell egy jó ideig, szeretnék egyedül lenni, először egyedül újra teljesnek érezni magam, mielőtt kialakulna egy új kapcsolat, és szerintem ehhez idő kell, nem kevés. De úgy alakult, hogy szakítás után nagyon rövid idővel megismertem interneten egy férfit, először tartózkodó voltam vele, elmondtam egy tucatszor, hogy nem szeretnék ismerkedni, de a "kitartásának" köszönhetően megtört a jég és közel kerültünk egymáshoz érzelmileg, megszerettük egymást, hihetetlen, mennyi mindenben hasonlítunk, tényleg rengeteg mindenben. Még nem találkoztunk. Meglehetősen bizonytalan vagyok vele kapcsolatban, tényleg egy hihetetlen ember, a hibáival együtt kedvelem.

Össze vagyok zavarodva, pedig bőven nem vagyok már tini, magam sem tudom már, mit is szeretnék pontosan, illetve ha felteszem magamnak ezt a kérdést, mindig azt válaszolom rá magamban, hogy egyedül szeretnék lenni, lezárni mindenfajta értelemben az előző kapcsolatomat, boldognak lenni egyedül annyira, vagy hasonlóan, mint amilyen boldog az exemmel voltam.

Szeretem ezt a férfit, de valahogy legbelül úgy érzem, nem vagyok jelenleg alkalmas egy párkapcsolatra.

Másoknak én mondom mindig, hogy egy kapcsolatot el kell gyászolni úgymond, időt kell hagyni, nem egyből más karjaiba rohanni, én így látom, de most mintha a szívem ellent mondana a józan észnek.

Más külső szemmel nézve mit gondol a helyzetről? Hogyan döntenétek? Elég zavaros lett, mint ahogy az érzéseim is azok most, bocsánat érte.

Kérlek ne az exemmel kapcsolatos részt kommentáljátok.


2018. márc. 28. 21:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Én rá kb 3 hónappal már kapcsolatban voltam az első 3 éves kapcsolatom után, és mára 5 év után a menyasszonya vagyok. De azt le kell szögezni, hogy már bő fél éve nem voltam szerelmes, és nem is szerettem akivel szakítottam. Ezért, te még adj ennek időt, hogy ki tudj szeretni..de légy nyitott, de ha azt érzed hogy még nem...ne erőltesd.
2018. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én adnék esélyt az újnak. most egy taliban mi van? rinyálsz az ex után de lehet h az sokkal jobb lenne. ne múltba élj hanem jelenbe föleg ha szereted az ujat. meddig jártál exeddel és mit érzel még iránta? az is kérdés meg hány évesek vagytok?
2018. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
az erzeseknek nem lehet parancsolni..Ha szereted, akkor miert buntetned magad azzal, hogy nem adsz neki/ennek eselyt??Ha viaazautasitod, lehet kesobb megbannad...En azt mondom hajra.😉 ez segithet is a nehezsegeken tul lepned, es lehet o lesz a nagy O..Isten utjai kifurkeszhetetlenek
2018. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Nincsenek véletlenek.

Találkozz vele. Nem házasodni mennétek. :) Ismerd meg jobban...

2018. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kell idő ahhoz, hogy mindent szépen lezárjak magamban, különben bevinném az új kapcsolatba a feldolgozatlan érzelmeket, amit egy frissen megismert ember nem érdemel. Lehet más hamarabb dolgozza fel a tapasztalatokat, és nem agyalgat sokáig, ők gyorsabban váltanak.

Tőled függ, milyen lelki beállítottságú vagy, mennyire él elevenen benned az ex, hiányolod-e stb.

2018. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Te draga, meg nem is talalkoztatok, de sok mindenben hasonlitatok.

Nos. Sok pasi azt mondja, amit hallani akarsz.

Es nagyon luzer dolog, hogy te lattatlanban szerelmes vagy.


Nagy lesz a koppanas.

2018. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

„az exemmel még szeretjük egymást”

Így nincs semmi értelme. Először zárd le magadban a régi kapcsolatodat rendesen. És ne úgy tedd, hogy beleugrasz egy másikba.

2018. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, aztán meglátod, mi lesz, nem egyből házasság, az biztos. :-D De tudod, véletlenek nincsenek. Akármit is terveztél az előző kapcsolatod lezárásával kapcsolatban, és akármit is éreztél eddig, úgy tűnik, most borult a papírforma.
2018. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem rinyálok az ex után. Három évig voltunk együtt, és ahogy írtam is, még nem sikerült kiszeretnem belőle.

A #6 gondolkodása áll hozzám legközelebb, és a #8.

#9 szégyellem is, de ha esetleg tényleg egyre gondolunk, akkor egy fokkal kevésbé, mert akkor valószínűleg kibeszélt másnak itt, ráadásul egy nőnek. Mindenestre a válaszod sokat segít a döntésben, köszi, bár nem vagyok benne biztos, hogy ugyanarról a személyről beszélünk.

Mindenkinek köszönöm a meglátásait!

2018. márc. 28. 22:38
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező az itteni srác 24f. Ő az?
2018. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!