Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El kell engedjem igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell engedjem igaz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretek viszont kételyeim voltak/vannak az érzéseivel kapcsolatban így egyik nap megbeszéltük hogy megkértem hogy hagyjon lényegében elhagytam őt aztán pár napra rá én kerestem fel mert hiányzott ugyan úgy beszéltünk egymással mintha semmi sem történt volna de másnap már olyan furcsa volt és inkább elköszöntem tőle és ő is így tett nem kérdezte meg hogy most mi történt vagy valami ... Szerintem elég egyértelmű hogy nem akar velem beszélgetni nem kíváncsi rám ...jól érzem igaz? :)
2017. febr. 9. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor most mi is a kérdés?
2017. febr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nagyon szereted miért nem beszéled meg vele?
2017. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!