Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Várjak még a a barátomra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még a a barátomra vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

A barátom arra kért hogy szüneteljünk, de azóta nem keres, én próbálok vele beszélni, hogy oldjuk meg, mert nekem ez nagyon rossz könyörgöm neki már, hogy béküljünk ki mert annyira hiányzik. Ő meg csak halogatja az egészet, az volt az oka a szünetnek hogy szerinte túlságosan rátapadtam és bekattantam, mert pár hónappal ez előtt elvetéltem és nem tudtam magam túl tenni még ezen, és a napokba kellett volna szülnöm és még mindig fáj a dolog, De ő nem hallgatott meg.

Arra kért, hogy ne keressem, de nem birom meg állni mert annyira hiányzik? hogyan csináljam azt hogy nem irjak neki?

Szerintetek várjak még rá vagy engedjem el?


2017. ápr. 2. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom nem elég értelmes, hogy elfogadja, hogy ez biológiailag és fejben is teljesen felkavar. Szerintem hagyd ott. Ha nincs melletted a nehéz időszakban, akkor ha tényleg bajban volnál, akkor is csak eltűnne.
2017. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A szünet sosem jelent jót.

Ha erőlteted, csak azt erősíted meg benne, hogy még jobban nem akar veled lenni.

Sajnálom, hogy elvetéltél, de meg kell próbálnod túltenni magad rajta.A párodnak valószínűleg elege lett abból, hogy folyamatosan ez volt a témád.Lehet még gyereked a későbbiekben.Én is elvetéltem 2x régebben, de túlléptem rajta.Ma már van egy egészséges gyerekem.

Hiába nem tudod megállni, hogy ne keresd, ezzel csak rontasz rajta.Hagyd, ha akar úgyis jelentkezik.Adj időt magadnak és neki is.

2017. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annál rosszabb nincs, mikor megkér, hogy ne keresd, te meg ennek ellenére zaklatod. Főleg, hogy alapból az volt a baja, hogy pióca vagy. Ez nem szünet, hanem vége van, csak gondolom nem mert egyszerre beadni.
2017. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neki is fel kell dolgoznia a vetélést. Ez mindenkinél másképp zajlik le, lehet neki csak pár nap csendre és békére van szüksége és utána hálával megy hozzád vissza :)


Azért kedves Kérdező, mindenképp fontos azt is tudni, hogy te feldolgoztad-e a veszteséged? Szerintem itt van a kutya elásva.

Nekem úgy tűnik, hogy a tudatos gyászolás helyett a párodban kerested a mentsvárad, neki ez a felelősség meg túl sok lett.

Ne félj - ha szükséges akár - szakember segítségét is kérni, hogy talpra tudj állni. Kellő önbecsüléssel és megerősödött önbizalommal meg el tudod dönteni később, hogy valóban ő az igazi neked, mert nekem személy szerint nagyon szúrja a szemem, hogy életed legnehezebb időszakában nem áll melletted.

2017. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es

miért baj az, hogy a párjában keresi a mentsvárat, basszus kire támaszkodjon ilyenkor az ember, ha nem arra, akiben a legjobban megbízik és akinek támogatnia kéne?


Kérdező, sajnálom, hogy elvetéltél és azt is, hogy ezt egyedül kell feldolgoznod, szerintem ha tudsz beszélgess anyukáddal/barátnőiddel (tudom, hogy nem erre vágysz, de lehet kicsit segítene).

A barátodról nekem is az a véleményem, hogy nem merte megmondani, hogy legyen vége, nem hajlandó dönteni erről...ezek után nálam nagyon kéne kaparnia, hogy újra megbízzak benne és egyáltalán gyereket akarjak tőle.

2017. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha nem keresem akkor majd ő meg fog keresni?
2017. ápr. 2. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugy hogy nem irsz és kész. Ö lezárta, csak gyáva volt kimondani h szakít veled. Lépj tul rajta, és ne keresd.

Nincs idegesitöbb mikor a másik állandoan rád van tapadva...

2017. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@majompogácsa Nincs abban semmi baj, hogy ő a "mentsvára" hiszen ő párja, a (sajnos meg nem született) gyermek apja és jogosan várta el, hogy EGYÜTT jussanak túl rajta. De sajnos szerintem a férfinak túl sok volt, vagy nem tudta hogyan is kéne ezt megcsinálni és a rosszabbik utat választotta. :/


Én személy szerint a nem írást nem tartom nagyon hasznosnak, de ha ezt óhajtja, kénytelen vagy elfogadni, hátha egy idő után felenged...

Mindenesetre szerintem keress egy szakembert, hogy fel tudd dolgozni a szituációt, mert tényleg nagyon nehéz időszakban vagy és nagyon sajnálom a veszteséged! :(

2017. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!