Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor múlik el a hiánya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a hiánya?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja mentünk szét (ő szerette volna), azt hittem idővel könnyebb lesz, de csak még jobban hiányzik ahogy telik az idő. Kibékülni nem szeretnék, jobb ez így, de felejteni jó lenne már. Meddig lesz még ilyen rossz?
2018. ápr. 3. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sosem tudni előre.
2018. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
korotok?
2018. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meddig voltatok egyutt?

Mi okbol akarta o a szakitast?

Te miert nem akarod a bekulest?


"kibékülni nem szeretnék, jobb ez így"


Miert jobb szenvedni a hianyatol?


A kerdesedre a valasz pedig az, hogy nem lehet tudni, van akinek evekbe tellik. Nekem pl volt, hogy 3 ev kellet a felejteshez. Foglald le magad uj hobbival, legyel tobbet a barataidal az segit.

2018. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4 évig, és maradjunk annyiban, hogy csúnyán átvert, emiatt írtam hogy jobb így.

Én 23, ő 28.

2018. ápr. 3. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha találnál valakit, aki jobb, minz ő, akkor hamarabb túl lennél rajta, mint hiszed.
2018. ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!