Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt hogy csinálják ma az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hogy csinálják ma az emberek, hogy már a közös gyerek 0-2 éves korában szétmennek egymástól, mással vannak, megcsalnak, stb?

Figyelt kérdés
Az én szüleim is még együtt voltak amíg én 14 voltam, össz olyan 16-17 évet, ma pedig már azt látom standardnak, hogy tömérdek pár úgy megy szét, hogy a közös gyerek még baba, meg ilyenek. De tényleg rengeteg ilyen van. Mennyit voltak akkor ezek együtt? Ilyen két-négy évet össz? Mi a szar?
2018. ápr. 4. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem két ilyen ismerősöm van, mindkettő 20 éves kora előtt házasodott a szülők pénzére egy darab érettségivel a hatuk mögött. Mindkét fiatal anyula ott lett hagyva, amikor a 20 éves apuka rájött, hogy ő még "élni akar".
2018. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Úgy hogy az exfeleségem mástól is igényelte a törődést....

Csak mielőtt jönnének a kommentek hogy mindig a férfi a hibás fél....


Egyébként pedig sokszor azért van mert túl fiatalon vállalnak gyereket, nem tudják mivel jár, nincsenek felkészülve, nincs probléma megoldó képesség. Mindenki csak kapni akar a kapcsolatban adni nem, és azt gondolja ez neki jár automatikusan. A házasság, gyerek, család kombóra azt hiszik elhozza a várva várt boldogságot. Mikor kiderül hogy ez rengeteg lemondással és munkával, fáradtsággal jár, akkor azzal nem tudnak megbírkózni. Jön a másik hibáztatása, félrekacsintgatás, merthogy megérdemlem mivel bunkó a párom, stb....

2018. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem én hogy néha a férfi, néha pedig a nő a hibás, minden eset más.


2: Köszi!

2018. ápr. 4. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem azért ment félre már a gyerkőcünk 5 hónapos korában, mert a k....a csupa szépet és jót mondott neki, hogy milyen értékes ember, hogy én nem becsülöm meg, stb... Mert mertem neki szólni, hogy miben kellene kicsit neki is változnia, hogy újra a régi legyen a kapcsolatunk. Ő inkább a könnyebbik utat választotta. Most meg jönne vissza, hogy már 1 éves elmúlt, és érvényteleníttetné a válást, de ezt már a kapcsolatunk alatt nem először csinálta, így nincs értelme. Pedig ő már 40 is elmúlt.
2018. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj bele nekem - akinek 41 éve vannak együtt a szülei - mekkora kérdőjel ez?


LEHET HOGY az a baj, hogy addig majmolják a szennyfilmeket meg a benne szereplő sztárokat amíg hatni kezd a virtuális a valósra..


A - még úgy ahogy - számszerűsíthető gazdasági vonzatait sem nézi senki, a (nagyobb súllyal bíró) lelki oldalról meg végképp keveset beszélünk


szomi :(

2018. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a kapcsolatok/házasságok a gyerek születése előtt is halálra voltak már ítélve. (Már amik szétmennek a gyerek 0-2 éves korában).
2018. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, szerintem igen, mivel a gyermekvállalás a párkapcsolat kiteljesedésének kellene lennie. Gyermeket egy stabil, erős alapokon álló kapcsolatba kellene megszülni.. Nem úgy, ahogy a mai világban a felelőtlen 20 éveseknek, akik aztán rájönnek, hogy még élni akarnak, meg a buta nő, aki pasifogónak használ egy gyermeket, meg a felnőtt nő, aki nem használ fogamzásgátlót és felteszi itt az idióta kérdését, hogy akkor terhes lehetek és ezt a végletekig lehetne sorolni...
2018. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!