Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miután szakított velem, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután szakított velem, el merjem mondani, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel randizgattunk, nem fekudtem le vele egybol, megis akart, de jottek munkahelyi problemai, s nem volt ugy kedve talalkozni,de meg voltak randijaink, mindennap beszeltunk, akart meg. Egy kicsit sok voltam neki, tul sokat akartam hirtelen es nem hagytam, hogy o iranyitson, meg is mondta, hogy megfolytom, de vissza fogtam magam es irt, keresett.

Meg szex nem volt, de volt mar tobb, most mar nagyon kivant csak mivel nem egy varosban lakunk meg nem jott ossze. Napokban kedvesen irt de en epp tekeregtem es erre mintha maskepp irt volna ezutan, nem tudom hogy ez zavarta de masnap en egy ismerosom felvette ot messenger listara, nem tudom miert mert semmi kozom hozza, de o itt velem szakitott, hogy neki nem hianyzik az ilyesmi. Tudom, hogy nem akart komoly komoly kapcsolatot, es azt nem tudom most mit jobb kimutatni, hogy legalabb akkor mar szexelni szeretnek vele, vagy mondjam is el, hogy komoly erzeseim vannak, mert o ezt nem is sejti.. Felek, ha elmondom hogy erzeseim vannak, orokre eljesztem. Mit csinaljak?


2018. ápr. 4. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Neki csak a szexre kellesz. Minek tovább bonyolítani az ügyet?
2018. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Biztos rájött, hogy milyen értelmes vagy. Remélem, elég messzire tud szaladni.
2018. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem akar komoly kapcsolatot, akkor az után sem fog, ha elmondod neki hogy érzel.
2018. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem akar komoly kapcsolatot csak szexet . .Elmondani nem mondanàm el hogy szeretem mert ilyen helyzetben felesleges .Az exembe is egy darabig még szerelmes voltam mikor kidobott de feleslegesnek tartottam hogy színt valljak .
2018. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!