Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitől van így bekattanva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van így bekattanva az exem? Rosszul érzem magam miatta.

Figyelt kérdés

2 éve szakított ő velem, de utána újra elkezdett teperni értem, amit én teljesen elutasítottam,mert kiderült,hogy megcsalt mielőtt szakított volna velem SMS-ben..

Azóta is minden hónapban írogat, nem válaszolok rá semmit. Ha letiltom kamuprofilokról ír. Soha nem futottam azóta össze vele szerencsére sehol. Valami baj van vele és kattant vagy más pasik is ugyanezt csinálják,egy esetleges találkozóért?



2018. ápr. 4. 21:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. 22/N 24/F
2018. ápr. 4. 21:01
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert van egy elég életszerű mondás, hogy mindig akkor derül ki mekkora értéke van valaminek számodra, amikor már nincs a birtokodban.

Talán megbánta és rájött, hogy nem találna nálad jobbat. Jobb ötletem nincs.

2018. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Egészséges emberek nem csinálnak ilyet..főleg nem 2 év után. Azért a kamu profil már kicsit beteges. Állítsd be, hogy csak az ismerősök tudjanak írni neked.


22/L

2018. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Kattant.
2018. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Gratulálok! Ön belebotlott egy fanatikus elmebetegbe.
2018. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem a megcsalásra nincs semmilyen mentség. Törött tükörbe néz az illető utána...
2018. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Láttam már én is ilyet, beteg.

Mindegy is mi okból szakítottatok, 2 év azért elég sok idő ennyi idős korban főképp.

Ne reagálj semmire semmit, azt jól csinálod. Még azt is bátorításnak venné, ha elküldenéd az anyjába.

2018. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es mi az,hogy a "birtokában". Fúj ennyire ne legyél már primitív.
2018. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!