Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rosszul leszek, ha meglátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul leszek, ha meglátom az exem?

Figyelt kérdés

Nem voltunk sokáig együtt, csak rövid ideig.

Végül úgymond békében válltunk el, megbeszéltük, nem keressük egymást soha, én teljesen betartom, jobbára ő is.

Sajnos néha bejár a munkahelyemre (nem miattam, ebédért, mert az ő munkahelye is a közelben van), de olyankor teljesen normális, úgy tesz, mintha nem ismerne, és ez jólesik.

Viszont én nem tudok ilyen közömbös lenni, mert hányingerem van és lever a víz, hacsak meglátom.

Nem azért, mert vonzódom hozzá, hanem mert undorodom tőle.

Kb semmi jót nem tudok felidézni vele kapcsolatban, pedig voltak persze. Viszont sokkal több rosszat csinált. Megalázott, erőszakosokodott, bántalmazott lelkileg.

Úgy érzem, ha sokáig kellene vele egy levegőt szívnom, felfordulna a gyomrom.

Soha nem éreztem még ilyen undort senki iránt sem.


El fog ez múlni valaha?



N


2018. jan. 20. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló élményem, akárhányszor megláttam exemet valahol, alig kaptam levegőt, a gyomrom beszűkült a lábam meg remegett, nem nagyon tudom mihez hasonlítani ezt az érzést, pánikhoz talán?


Vagy 2 évig kénytelen voltam elviselni, mert hetente többször is láttuk egymást, ami nem volt túl ideális abból a szempontból, hogy szerintem én akkor még bőven nem voltam túl a szakításon és a sérelmeimen sem, most így, hogy több idő eltelt már, szerintem simán le tudnám sz*rni és nem lennék rosszul tőle.


Úgyhogy gondolom ha túl teszed magad rajta akkor már te se leszel rosszul többé.


F

2018. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!