Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skaiiripa kérdése:

Hogyan dolgozzam fel, hogy a barátom a DK-ra akar szavazni?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenkinek elege van már a témából, de kérlek.

A barátom eddig kerülte a témát, hogy kire akar szavazni, melyik párttal szimpatizál, de most kibújt a szög a zsákból. Ilyeneket mondott, hogy Gyurcsány milyen egyenes és tisztességes ember, ki merte volna rajta kívül megtenni, azt amit,

és hogy adnunk kellene neki még egy esélyt. Amikor kifejeztem a nem tetszésemet, persze vehemensen elkezdte őket védeni.

Eléggé összekaptunk most ezen, most komolyan hogy vegyem ezek után komolyan? Hogy tervezzem vele a jövőmet?


Kérlek, adjatok tippeket hogyan dolgozzam fel ezt a csalódást.



2018. ápr. 5. 20:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
"Elbactuk,nem kicsit,nagyon."
2018. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Elment az Ösze
2018. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Egy amerikai barátom pontosan ezért akart elköltözni párjától Észak-Koreába, amikor Trump nyert. Teljes mértékben megértelek, én se tudnék ilyen emberrel együtt lenni. Még ha a Bajnai lenne, de Gyurcsány...
2018. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Nektek fizetnek ezekért a politikával kapcsolatos kérdésekért? :D
2018. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#4

Bár fizetnének!

2018. ápr. 5. 21:01
 6/25 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is pontosan ez jutott eszembe 4-es...csak sajnos, nem tudok rajta nevetni...


Olyan, mint ha szándékosan Mónika show szintre akarnák lehúzni a választást. Kinek áll ez érdekében?

2018. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fizetnek érte! Ott a rezsicsökkentés, meg a 10 ezres erzsébetutalvány... Plusz, ha jól helyezkedek, kapok a birkapörköltekből is ilyenkor.
2018. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#6 Nem kell azt nekünk lehúzni, megtették már azt a pártok maguk.
2018. ápr. 5. 21:19
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Ahogy látom Kérdező ez utóbbi válaszod alapján "pártok" többesszám használattal a gyanúm beigazolódott.

Te is kaptál a birkapörköltből? :D

2018. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
De butus vagy, hát nem esik le...? Ő főzi a birkapörköltet!
2018. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!