Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem bevallotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem bevallotta, hogy szerelmes es megcsalt, de nem akar valni? Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

6 eve vagyunk hazasok, mindig is szerette a noket, de nem bantott meg, nem szereztem tudomast megcsalasrol...kicsit elszaladt vele a lo mostanaban, kulfoldon elunk es itt ugy erzi barmit megtehet, zenekarban enekel es a zenesztarsakkal karoltve allandoan isznak, buliznak, raadasul ferjem ugy erzem drogokat is hasznal, bar tagadja. Sokat veszekedtunk emiatt, mert van egy 4 eves kislanyunk, de mondta hogy megvaltozik, adjak neki idot. Erre hetfon este azt mondta uljek le, mert mondani fog valamit, nem birja mar tovabb. Na mondom mi az, azt hittem megint valami hulyeseget csinalt. Azt mondta, lefekudt tobbszor egy novel es szerelmes lett, nem tud mit csinalni, ertsem meg, hogy milyen rossz neki. Teljesen kiakadtam, elsirtam magam, azt mondta, nem akar elvalni, majd rendbejonnek a dolgok. En mondtam, hogy ezt nem birom tovabb, akkor valjunk el, mit akar meg tolem. Ezutan a legjobb baratjatol megtudtam, hogy a ferjem mar egy ideje talalkozgatott a lannyal, aki egy 20 eves egyetemista, mindig rola beszel, hogy o almai noje...merhetetlenul osszetortem.

Azota egy baratnomnel vagyunk a gyerekkel, nem birok hazamenni, ranezni, undorodom tole. Nem tudom, miert nem akar valni, ha "szerelmes lett", miert kinoz engem. Mi lenne a legjobb dontes ebben a helyzetben, mit kezdjek vele? Ugy erzem nem fog megvaltozni:(


2014. okt. 29. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
"Azt mondta, lefekudt tobbszor egy novel es szerelmes lett, nem tud mit csinalni, ertsem meg, hogy milyen rossz neki." Ha más nem, ez az "érvelés" biztos a válás irányába lendítene... Én válnék.
2014. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott mert ö nem fog megvàltozni hiàba igérgeti, és csak tönkremész mellette.
2014. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem tudom mit vártál. Azoknál a férfiaknál akik kapcsolatban élve is hajtják a nőket ez elég gyakran előfordul, ezért nem kell velük házasodni, gyereket vállalni. Változni pedig nem fog erre készülj fel.
2014. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem akar válni, mert gyáva hozzá. Sok férfi egyszerűen nem akarja kimondani a végső szót, mert akkor szemétnek érzi magát, inkább addig bántja a párját, még ő megteszi helyette. Az életfelfogásán is látszik, hogy éretlen, és most nem arról beszélek, hogy zenész, hanem a felelősség (nem) vállasáról. A hűség olyan belső tulajdonság, amit nem lehet felnőttként elsajátítani. A szerelem pedig nem irányítható..

A helyedben beadnám én a válópert, legalább egy érett személy legyen a kapcsolatban. A gyereket attól még ugyanúgy láthatja. Nem te vagy a hibás azért, mert ő szerelmes lett, és igazából ő sem.. Bár tény, a szerelembe esésnek vannak jelei, és ő visszatáncolhatott volna, ha fontos számára a kapcsolatotok. Lépj tovább, mert ez már nem fog működni. Nem félrelépett egy piás éjszakán (ami szerintem szintén megbocsáthatatlan), hanem másban találta meg azt, aki mellett élni akar.

2014. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem fog megváltozni! A férjed egy önző dög. Szerintem igenis hagyd el és kezdj új életet. Erre a megaláztatásra semmi szükséged. Persze hogy nem akar válni, mert neki nagyon kényelmes az, hogy te neveled a gyerekét és adod a családi hátteret, miközben ő szórakozik és éli az életét. De hol maradsz TE ebben az egészben? Egy életunt, megtört nő leszel. Egyszerűen nem vesz téged emberszámba. Ha ez nem így lenne, akkor hagyna elmenni. Hidd el, nagyon megbánod ha vele maradsz. Egy ilyen embert el kell hagyni. Ezrével mászkálnak az utcán hűséges férfiak, akik csak rád várnak és IGAZI családot szeretnének.
2014. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, mar kimondta: szerelmes.

Ezek utan mar nagyon megalazonak ereznem azt, ha tovabbra is egyutt maradnek vele. Raadasul mar tobbszor is megcsalt, ahogy kivettem az irasodbol.

Sajnalom, hogy ezt atkell elned, de szerintem a te erdekedben valj el tole.

2014. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj bocsanat felreertettem, ne haragudj faradt vagyok!

Viszont tovabbra is tartom a velemenyem.

2014. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő csalt meg, és még ő RENDELKEZIK, hogy válna-e vagy nem?!Istenem de gerinctelen.Sz**ard le hogy mit mond ő, válj el! Én ezt tenném.Ezt másoknak is mondanám:semelyikőtöknek nem kell egy ilyen kapcsolatban maradni, csak azért, mert férjuram nem szeretne válni!

Kitartást! ;)

2014. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Mar napok ota csak nezek magam ele. Probaltam normalis no lenni, ot sem cseszegetni mindenert, hatha magatol rajon, hogy ez az eletvitel art nekunk. Erre azt erdemlem, hogy csaljon egy lannyal, aki szinte meg gyerek..nem is tudom feldolgozni. Allandoan en ereztem kellemetlenul magam, ha szoltam neki, hogy most mar jojjon haza, mert milyen ego ez a baratai elott, akik egyfoltyaban isznak drogoznak es meg nincs csaladjuk. Ugy erzem teljesen kihasznalta a joindulatomat, a ra forditott energiamat.

Szerelembol hazasodtunk, megbiztam benne, de mar latom, hogy vetek volt. Nem tudok ra mit mondani, emberileg mindig csak jot tudtam ra mondani, de ezt most nem tudom megbocsatani.

2014. okt. 29. 17:04
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mérhetetlenül önző a férjed! Folyamatosan csak magára gondol...

Válj el! Nem kell neki akarnia. Naná, hogy nem akarja..így a legkényelmesebb neki.. És még van pofája sajnáltatni is magát...hogy szerelmes lett és milyen rossz neki...édes istenem...mekkora gyökér...

2014. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!