Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nők! Ti hány találkozói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők! Ti hány találkozóig várjátok el hogy mindent a férfi fizessen, és mikor kezditek felajánlani hogy ti is beszálltok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 23:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Elvárni elvárnának sok mindent;)

Ezért jobb ha a második randira már a csaj hív.

2017. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Beszallok, ha mar osszejottunk.
2017. szept. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Én pasiként azt szeretem, ha már az elején szól a nő, hogy felesben fizetés lesz és kész. Az nagyon tiszta alapot teremt. És ha mégis valamit én fizetek az tök más innen, mintha az lenne az alap, hogy nekem kell.
2017. szept. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Én mindig felajánlottam már a legelején is.
2017. szept. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem a 2-3. randitól már lehetne felesben.

Az első randinál úgy illik, hogy mindig a pasi fizessen, hisz elméletben mégiscsak ő az úr, akkor viselkedjen is úriemberhez méltóan.

2017. szept. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Először ő, ha ő hívott el; aztán a második kört már én állom. :D

Ha beülünk valami helyre, akkor az első kör az övé, második már az enyém, és így tovább. Szóval jobb így, mint a végén felezgetni. Amúgy sem vagyok fillérb*szó.


N/25

2017. szept. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Én nem várok el semmit. Ha ő hív, ő fizet, ha én hícom, én fizetek.
2017. szept. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

A legelején sem várom el, szóval én felajánlom az első randin is, hogy fizetem a saját részem. Az persze más kérdés, hogy jól esik, ha ilyenkor lovagiasan nem engedi. :) De nem borulok ki, ha nem vagyok meghívva.

A továbbiakban pedig természetes, hogy én is beszállok, vagy felváltva fizetünk, ha gyakori talikról van szó, vagy osztozunk, pl. moziban ha meghív, akkor a kaját veszem én...

Szóval több verzió belefér nekem, a lényeg, hogy nem akarom lehúzni a másik felet. Egy dolgot nem szeretek, a "kifizettem a számlát, ennyi a te részed". Ez olyan kiábrándító garasoskodás. Ilyen esetben inkább legyen pl. kapásból külön számla kérve, mindig mindenhol úgyis rákérdeznek, hogy egybe vagy külön lesz fizetve. :)

2017. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Már első randin is felajánlom,hogy felesben fizessünk, általában ezt nem szokták engedni, de a második találkozón már ragaszkodom ahhoz, hogy legalább a saját költségemet hadd álljam.


25/n

2017. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom el, de ha ő HÍV MEG, akkor fizessen is.


Ha én hívom el bárhová, akkor én állom a cechet, ennyi.

2017. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!