Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez lesz a jó döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lesz a jó döntés?

Figyelt kérdés
Barátnőmet szeretem, viszont szeretek flörtölni más nőkkel (kolléganőkkel, legjobb haverom barátnőjével, ismeretlenekkel). Volt, hogy előtte is flörtöltem, ölembe ült egy másik nő..természetesen ő teljesen kiakadt és veszekedtünk, megbeszéltük, hogy én ezt nem fogom csinálni, ha ezzel fájdalmat okozok neki. De ő nem bízott bennem és talált egy olyan üzenetet, amit kolléganőmnek írtam hogy "persze neked bármit és kolléganőm írta, hogy jutalomból megfoghatod a fenekem holnap. Viszont ez csak hülyülés volt a részemről. Viszont barátnőm olyan szinten féltékeny hárpia lett emiatt, hogy én ezt már nem bírom elviselni. Szóval szakítok vele.Vagy hogy bizonyíthatnám be neki, hogy bízhat bennem?
2018. ápr. 8. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb haverod barátnőjével is? Szegény srác...

Nem gondolom, hogy be tudnád neki bizonyítani, hogy megbízhat benned, amikor a szeme láttára is más nőt ültetsz az öledbe. Úgyhogy szakíts vele, nem magad miatt, hanem a lány miatt, hogy neki legyen esélye egy rendesebb pasit találnia maga mellé. :)

2018. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Jó döntés, hogy elhagyod, ahogy látom te még a kalandozós életet folytatod, nem akarsz megállapodni. Nincs is ezzel baj, csak ne párkapcsolat mellett csináld.
2018. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát drága barátom....a disznó ólamat nem bíznám rád....
2018. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
legjobb :D milyen a legrosszabb?
2018. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Sehogy nem bizonyíthatod, hogy bízhat bebned, mert valóban nem bízhat. Nem értem, ő miért nem hajított már ki, égy úgy kidobtalak volna, mint a bizonyos macskát.

Igen, szakíts vele, hadd találjon olyat, aki nem egy kis féreg, hanem igazi, gerinces férfi.

23/N

2018. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Éljenek az életképtelen lúzerek, igaz utolsó? ...
2018. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek akarsz arról bizonyságot,amilyen nem vagy?
2018. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez lesz a jó döntés. Ha tényleg szereted, akkor engedd el, mondjatok búcsút egymásnak emberek módjára, hogy mindkettőtök azt tegye, amit szeretne. Ő kereshet magának egy megbízható férfit aki nem flörtöl össze-vissza, te meg ezentúl incselkedhetsz akár az összes kolléganővel is, ha ez tesz boldoggá. A legjobb haver barátnőjét viszont hanyagold, ha van benned valami gerinc is, mert undorító dolog kikezdeni a haverod nőjével, bár ha a csaj viszonozta, ő sem különb.
2018. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!