Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, pár napra pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, pár napra pedig megismert egy lányt akivel második héten találkoztak is. Még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem még mindig és tudta is, hogy fáj,erre (igen tudom nem volt helyes és nem vagyok kiváncsi a lenéző, bunkó kommentekre)belenéztem a facebookjába és láttam hogy beszélgetett egy lánnyal és "olyan" dolgokrol is..egyszerüen hányni tudnék tölük..ma pedig találkoztak.Viszont egyik nap rám irt hogy nem láttam-e a telefonját? amit összetörtem és magammal vittem.Nem tudom vajon azért írt mert hiányzom-e neki vagy mert csak a teloja miatt?lehet hogy még szeret?kérem ha valaki volt már ilyen helyzetben segitsen!köszönöm

2018. ápr. 14. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Kérj tőle elnézést, és térítsd meg az okozott kárt!
2018. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ilyenkor az ember képzelősködik, hogy vajon mjért jereshette, de az én meglátásom szerint csak a telefonja miatt írt rád. A szakítás nehéz, de muszáj túlélni...
2018. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerinted hogy szeretne már téged, ha már más lánnyal randizik???????
2018. ápr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy mit szeretsz egy olyan emberben, akinek te annyit sem jelentesz/jelentettél, hogy legalább szomorú legyen a szakítás miatt és ne egyből az új vagina után rohangáljon.
2018. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A telója miatt írt rád, sz*rd le. Nekem már nem kéne ez a gyerek.


Ja, és ne lépj be a Facebook-jába, úgy csak sokkal rosszabb lesz.


22/N

2018. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!