Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem mar?

Figyelt kérdés
Van egy parom, 7 eve vagyunk egyutt, van egy kozos 2 eves gyerekunk. Minden flottul ment 3-4 evig kb. Es azota csak emesztem magam, torom a fejem hogy mi legyen... Szivem szerint elhagynam. Mar nem szeretem, idegesit a jelenlete, unatkozom mellette, szexelni sem szeretek vele surun... de szegeny annyit kuzd ertunk, hogy egyszeruen nincs szivem kozolni vele, hogy vege.osszetorne, kikeszulne... Raadasul egy tok szuper ember, nala jobb ferfit nem ismerek. Es megis ugy erzem, ez nem mukodik mar sokaig... Ti hogy dontottetek el, hogy na modt otthagyom? Hogy alakul ez ki? Plusz ugye ott van a gyerek, akit egyedul nem tudom, hogy tudnek ilyen szinten eltartani...
2018. ápr. 1. 08:40
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Szóval màr igazàból a gyereken, anyagiakon kívül semmi nem köt hozzà...


Nem mondom, de ez nekem fura. Kissè.

2018. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Fel kell pezsdíteni a párkapcsolatod. Olyan dolgokat csináljatok, amit még nem, vagy már régen. Oldjátok meg, hogy mondjuk valamelyik este el tudjatok menni egy étterembe vacsizni, mintha randiznátok. A szexben is változtassatok, csináljatok olyat amit még nem. Kell egy kis izgalom!

A leírásod alapján nem az van, hogy már nem szereted, hanem ellaposodott a kapcsolatod. Ott ne hagyd! Beszéljétek meg, mondd el neki is azt amit itt leírtál! Változtatni kell pár dolgon, és minden újra jó lesz.

2018. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi vàltozott meg? 3-4 èv utàn volt egy nagy törès? 7 ève vagytok együtt, a gyermek 2 èves. Akkor a 4. èvben fogant. Mikor terveztètek mèg rendben volt minden?
2018. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény nő. Menne máshová, de ugye ki az aki iklyen szinten eltartja majd?
2018. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktunk etterembe menni, kirandulni, koncertekre, szinhazba, de nincs is mirol beszeljunk :( az etteremben is csak ulunk es keresem a temakat, hogy mit hozhatnek fel, hogy egyaltalan beszelgessunk...
2018. ápr. 1. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Küzd értetek? Ezt hogy kell érteni? Mos, főz, takarít, beállt papucsnak és lesi minden kívánságodat?

Fel tudsz rá egyébként még tekinteni úgy mint férfi? Mert azt gondolom, hogy részben ez is a gond. Valamiért már nem úgy vonzódsz hozzá. Olyan szituáció kéne, ahol újra látod benne a férfit. Akár egy szabaduló szoba vagy egy adrenalin játék, közös sport akármi. Jó lenne ha te is küzdenél, már csak azért is mert ennyi évet eldobni úgy hogy meg sem próbálod és úgy hogy konkrét oka nincs a szakításnak..hát..eléggé hülyesség.

2018. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez csak 5+ év és én vagyok a férfi. (gyerek nincsen). Egy jóideje én is szenvedek de a párom nagyon aranyos/rendes és ha szakítanánk összetörne, annyire meg azért még szeretem mint embert, hogy nem bírom egyelőre megtenni :(
2018. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!