Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tudnék csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
A párommal már 3 hete nem találkoztam és mostmár szakitani akar, de ez a munka miatt van mert ellentétesen dolgozunk és nem tudjuk megoldani a talit, nem tudnátok valami ötletet adni hogy mi lehetne a megoldás?

2018. ápr. 17. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a kamu dumát,hogy valaki úgy dolgozik folyamatosan 3 héten keresztül,hogy nem tudják megoldani a talit. Kiégek az ilyen hulladék dumáktól.
2018. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy valaki a másikkal nem tud találkozni az inkább nem akar.Ha valaki szereti egymást akkor időt szán ra arra hogy találkozzanak.

Valószínű hogy egyikőtöknek se nem fontos már annyira a másik.

Ezért szakítani?

A helyet inkább minthogy megoldani a problémát??Megoldást találni ra?

Aki akar valamit tesz az ellen aki nem annak már nem annyira fontos.

Azért van ez a gyakori hogy próbáljunk tanácsot adni egymásnak de erre nincs mit mondjak ezt ti kell megoldjátok.

2018. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod,marha ismerős a dolog!Folyamatosan csak a kifogások.Most nem tudunk találkozni,most nem tudunk beszélni,most nem tudok menni...Talán mert nem is akar veled lenni.Talán már chatelget a másikkal,vagy ott hentereg az ágyában.Szetintem te rá fogsz b..szni.Szóval szerintem addig lépj,míg van büszkeséged!
2018. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!