Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal úgy hogy kevésbé sérüljön?

Figyelt kérdés
Nem akarom helyrehozni, régóta gondolkozom már rajta és tegnap együtt voltam valakivel ami féltette az i-re a pontot hogy szakítani akarok de ezt viszont emberségesen szeretném megtenni.23\N

2018. ápr. 18. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Beiratkozol 86 tanfolyamra, utánképzésre, stb, velem minden csaj ezt csinálta, szabadidejük 0 lett. Legjobb módszer.
2018. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mi bajod van?
2018. ápr. 18. 10:41
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha elmondod, hogy "mással voltál", azaz megcsaltad, szerintem ő maga akar véget vetni a dolognak. Nem voltál emberséges amúgy kicsit sem, mivel előtte kellett volna véget vetned a dolognak. Tiszteld meg az igazsággal.
2018. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Egyenes módon, tapintattal, őt nem minősítve.


Például:


"Figyelj, nekem ez a kapcsolat már nem építő jellegű és nem élek át már benne szeretetet, így adni sem tudom neked, nem akarlak áltatni és feltartani, sem téged, sem saját magamat."

2018. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

> tegnap együtt voltam valakivel ami féltette az i-re a pontot


Tipikus. Amíg nem volt senki a láthatáron, addig előadtad a nagy szerelmest, aztán amint találtál egy új pasit, már rögtön mersz dobbantani.

2018. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem új pasi van a dologban nem is járunk és nem is fogunk tekintve egyéjszakás dologról volt szó.Csak ez adta meg a lökést amit már féléve biztosan érzek és abból tudom hogy tényleg vége hogy amíg szerettem őt nem néztem rá más férfira.
2018. ápr. 18. 10:48
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát ja, ez így tényleg sokkal gerincesebb, lol
2018. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerűen megmondod, bocsi, ép csak félre néztem és már is lefeküdtem egy pasival. Ennyi elég. Szerintem ez az egy mondat után, nem kell szakítanod tovább, mit is mondjál.
2018. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok a lelkébe lépni ezen mit nem értetek?Mint egy pár nem tudunk együtt működni de ettől függetlenül emberileg még szeretem és tisztelem hisz nem ő tehet arról ahogy én érzek iránta.
2018. ápr. 18. 10:58
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Emberséges módon akarsz szakítani?Te gondolkozol egyáltalán?Megcsaltad, mással összefeküdtél azt még magadat akarod szépíteni meg úgy feltüntetni hogy milyen gerinces vagy?Undorító ribi vagy.
2018. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!