Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után normális az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után normális az az érzés, hogy egyedül marad a ember? Vénlány leszek?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Most ért véget egy igen rövid, de felkavaró kapcsolatom. Mély érzelmek fűznek hozzá, szeretem nagyon. De tudom hogy jobb így, mert ő mentális betegséggel küzd. Ő szakított, mert azt gondolja, hogy én hosszú távon nem tudnám ezt tolerálni. Az a helyzet, hogy mióta együtt voltunk valóban romlott az állapota. Azt mondja szeret, de így nem ehet közös jövőnk. Sajnos akárhogy fáj, igaza van. Valószínűleg nekem kellene eltartanom, mert a munkahelyeit nem tudja megtartani. Közös gyerek is valószínűleg mentális betegséggel születne. Még is úgy fáj. Rövid kapcsolat volt, pár hónap. De sokkal mélyebbek és intenzívebbek az érzéseim , mint bármelyik egykori párom iránt.

Azt érzem, hogy egyedül maradok. 28 évesen van esélyem megtalálni a társam? Vagyis nem vagyok elkésve? Hogy tegyem túl magam ezen az egészen? Egy teljesen új világot láttam meg vele, más szemszögből nézek sok dolgot. Viszont nem tudom, hogyan felejtem őt el. Nem sajnáltatni szeretném magam. Csak ötleteket tanácsokat szeretnék.

28/N



2018. ápr. 20. 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem normális, de azt mondom, hogy teljesen átlagos. Rengeteg nő valami érthetetlen ok miatt ugyanezt érzi. Majd jön valaki, ne légy kapcsolatfüggő.
2018. ápr. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Segíts magadon isten is megsegít..
2018. ápr. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Nehezen fogsz találni magadnak ilyen srácot de nem reménytelen.

Aki így el tud engedni az szeret igazán.

Ha nem vagy büszke arra hogy szingli vagy - mint a legtöbb nő - akkor fogsz találni társat.

2018. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó. Ezzel a mondattal nem tudok egyetérteni: "Aki így el tud engedni az szeret igazán."

Én egy tolószékes srácba voltam szerelmes, és bármit megtettem volna érte, vállaltam volna a nehézségeket. Ö azzal bizonyitotta volna,hogy szeret, ha nem dob el magától, mondván, hogy jobb lesz nekem nélküle. Ha egy nö szeret egy férfit, vállalni akarja a dolgokat, az teszi boldoggá ha szeretheti, tehet érte.

Fájdalmas volt,hogy véget vetett a "kapcsolatunknak". Belehaltam.

2018. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!